İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

WordPress all-in-one-seo-pack sorunu :(

Bronzzzz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Değerli arkadaşlarım, siteme WordPress kurdum.. Daha once temamda all-in-one-seo-pack calisiyordu ancak temayi degistirdim,all-in-one-seo-pack goruyor ama keywordleri ekledigimde indexde gozukmuyor.. kelimeleri keywordleri girdigim halde gozukmuyor.. bu temada all-in-one-seo-pack nasil calistirabilirim?? desteklemiyorsa hicmi calistiramam bu konu hakkinda yardimci olabilirmisiniz??

simdiden tskler saygilar...

ozk4n

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sorunu tam olarak anlatabilirsen yardımcı olabiliriz.? all-in çalıştığını nerden anlıyorsun vs? ayarların tammı plugins chmod 777 mi

Bronzzzz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sorunu tam olarak anlatabilirsen yardımcı olabiliriz.? all-in çalıştığını nerden anlıyorsun vs? ayarların tammı plugins chmod 777 mi

arkadasim simdi soyle anlatayim.. ben bir template kurdum onda kaynagi goruntule dedigimde, meta taglar ve keyworddeki kelimelerim gozukuyor yani seoya uyumlu.. ancak simdiki kurdugum template de goremiyorum.. yani bazi templateler bildigim kadariyla seoyu destekliyor bazilari ise desteklemiyor.. desteklemesi icin herhangi bir eklenti daha varmi? evet hersey 777..

PirMuhammed

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Anasayfa Başlığı: site adını yazabilirsin
Anasayfa Açıklaması: ana indekste görünecek açıklama
Anasayfa Anahtar Kelimeleri (virgülle ayırın): anahtar kelimeler

bunların karşılığı olan değerleri girdin mi?

girdiysen zaten sayfa kaynağında

<!-- all in one seo pack 1.4.6.7 ob_start_detected [-1,-1] -->
<meta name="description" content="****************" />
<meta name="keywords" content="*****************" />
<!-- /all in one seo pack -->

şeklinde görünmesi lazım.ayrıca meta ve descripton kullanmana gerek yok.

Bronzzzz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bunların karşılığı olan değerleri girdin mi?

girdiysen zaten sayfa kaynağında

şeklinde görünmesi lazım.ayrıca meta ve descripton kullanmana gerek yok.

evet kardesim hepsini yaptim yukledigim temada anasaufasinda gozukmuyor...
oteki tema ile bu tema arasinda ne fark var anladim.. ayrica seni msn e ekledim ordan konusabilirymiz?

NeoCooL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kullandığın temanın header.php dosyasında <?php wp_head(); ?> kodu mevcutmu ? değilse </head> kodunun üstüne ekle veya eklentiyi deaktif hale getirip tekrar açmayı deneyin.

sevindirik

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
temanla uyumsuzsa olmaz bence...temaya uygunluk önemli sanırım ben de karşılaşmıştım ama temayı değiştirdim

Bronzzzz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kullandığın temanın header.php dosyasında <?php wp_head(); ?> kodu mevcutmu ? değilse </head> kodunun üstüne ekle veya eklentiyi deaktif hale getirip tekrar açmayı deneyin.

allhim yarabbim.. inaninki bana bole birsey yok... gunlerdir kafayi yedigim seyin cevabi iste burdayimis.. NeoCooL kardesim senden allah razi olsun, allah tuttugunu altin etsin.. hayatinda ne istiyorsan, ne diliyorsan, ne istiyorsan... o kadar cok rahatladimki simdi anlatamam.. :))))
buyuk bir umitsizlikle yapilamiycam olmuyacak diyordum.. ne kadar tesekkur etsem az.. benim gibi nice insani insallah bu sekilde sevindirirsin kardesim..

saygilarimla..

Bronzzzz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sevindirik seninde isine yaradi sanirsam :) ya abi googlede tiklamadim sayfa kalmamisti bu sorun icin.. bu kadar kucuk birseymis demekki :) walla billa ya..

biRtuRk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bende Bugün Farkettim <?php wp_head(); ?> kodunun olmadıgını :D NeoCooL tekrar teşekkürler ;)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5