İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

wordpress all in seo eklentisi yardım

MASTERKİNG

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
all in seo eklentisini kurdum yeni konu eklerken bu eklentide başlık açıklama birde anahtar kelimeler var buraları dolduruyorum anahtar kelimeler etiket sanırım, zaten normalde konu eklerken wordpresin etiket kısmı var orayada eklemelimiyim yoksa boş mu bırakmalıyım ? ben eklentiye yazdıgım anahtar kelimeleri de etiket bölümüne ekliyorum birde aklıma gelen başka etiketleride ,dogrumu yapıyorum dikkat ettigim bir husus google etiketlerimi indexlemiyor sadece konu başlıklarını indexliyor.

site adresim hdanimeizle.com

Onur07

0
İyinet Üyesi
Reaction score
21
İki yerede aynısını yazıyorum ben. Google nasıl sizin etiketlerinizi indexlemiyor? Zaten herkes sizin konu başlığınız arayıp geliyor dimi. Etiketlerde indexleniyor tabii ki...

seckin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
etiketlerim indekslenmiyor derken webmaster toolsta bulunamadı dediği içinmi böyle düşündün?şöyle düşün bir yazı yazdın 3 etiket ekledin.eğer yazın bu 3 etiketle ayrı ayrı indekslense 4 kez indekslenmesi lazım.bunun önüne geçmek için etiketleri kısıtlıyor google.bilmiyorum doğru düzgün açıklayabildim mi.

kimbuadam

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
2.nizde Yanlış Açıklamıssınız masterking Arkadaşım all in seo Eklentisini Kurduysan ve all in seo ya Etiket Ekliyorsan Bunu Google İndexlemez Wordpress Etiket Bölümüne Eklemen Lazım o Zaman İndexlenir Etiketlerin

Onur07

0
İyinet Üyesi
Reaction score
21
2.nizde Yanlış Açıklamıssınız masterking Arkadaşım all in seo Eklentisini Kurduysan ve all in seo ya Etiket Ekliyorsan Bunu Google İndexlemez Wordpress Etiket Bölümüne Eklemen Lazım o Zaman İndexlenir Etiketlerin

Sen yanlışssın adam diyor ki etiketlerimi indexlemiyor. Etikler indexlenmiyorsa sadece konu başlığını mı aratıyorlar? :şekil:

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
All in seo ayarlarında No index seçili olmasın, etiketlerde indexlenir.

20tm5ux.jpg

Ekleme:

Arkadaşlar ikinizde kısmen yanlışsınız.

Kimbuadam, konu sahibi belirtmiş 2 yerede ekliyorum etiketleri diye. O yüzden yaşadığı problem sizin bahsettiğiniz gibi olamaz.

Onur07 etiket sadece hedef kelimelerde yükselmek ve/veya ziyaretçi çekecek anahtar kelimelerle ilgilidir. Hiç etiket girmesende senin siteni bulurlar. Mesela konu başlığın "Şike soruşturması olsun" konu içinde "Fenerbahçe, Uefa" kelimeleri varsa bunları aratarak gelebilirler sitene. Ama arka sayfalarda olursun muhtemelen google'da. Konuyla ilgili anahtar kelimeleri tanıtman lazım etiketler ile.

Benimde yanlışım varsa affola :)

Saygılar...

kimbuadam

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
Sen yanlışssın adam diyor ki etiketlerimi indexlemiyor. Etikler indexlenmiyorsa sadece konu başlığını mı aratıyorlar? :şekil:

Bende Açıklama Yaptım Kardeşim İşte all seo ya etiket eklersen google indexlemez Etiket Bölümüne Eklemiş Çıkmamıssa Bir Problem Vardır

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Bende Açıklama Yaptım Kardeşim İşte all seo ya etiket eklersen google indexlemez Etiket Bölümüne Eklemiş Çıkmamıssa Bir Problem Vardır

Siz sadece all in seo'ya ekleyip, wp etiket bölümüne eklemezseniz o zaman indexlenmez diyosanız tamam onda haklı olabilirsiniz. Ama arkadaş belirtmiş konuyu açarken 2 yerede ekliyorum diye, o yüzden yaşadığı sorun bu olamaz.

Ben hem all in seo'ya hemde wp etiket kısmına ekliyorum. Konu sahibi arkadaşta öyle yapıyormuş belirttiğine göre.

Benim etiketlerim indexleniyor, onunkide indexleniyordur.

Tek sorun verdiğim resimdeki bölümde "No index" seçmiştir, başka birşey gelmedi aklıma henüz.

Saygılar...

Onur07

0
İyinet Üyesi
Reaction score
21
Siz sadece all in seo'ya ekleyip, wp etiket bölümüne eklemezseniz o zaman indexlenmez diyosanız tamam onda haklı olabilirsiniz. Ama arkadaş belirtmiş konuyu açarken 2 yerede ekliyorum diye, o yüzden yaşadığı sorun bu olamaz.

Ben hem all in seo'ya hemde wp etiket kısmına ekliyorum. Konu sahibi arkadaşta öyle yapıyormuş belirttiğine göre.

Benim etiketlerim indexleniyor, onunkide indexleniyordur.

Tek sorun verdiğim resimdeki bölümde "No index" seçmiştir, başka birşey gelmedi aklıma henüz.

Saygılar...
Daniel haklı. :harika:

MASTERKİNG

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
teşekkürler arkadaşlar daha önce 'No index' işaretli idi sanırım sorun buymuş konu çözüldü

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5