İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Wordpress Anvil Teması

vuralege

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Vural Egemen tarafından 19 Ocak 2011 tarihinde yazılmıştır.

5368430179_bd314e3e5a_m.jpg
Güzel bir tema ile daha karşınızdayım.Çok özellikli bir tema değil ancak hoş,sade ve şık bir temadır.Belkide temanın en güzel özelliklerinden birisi header kısmına bileşen ekleyebiliyoruz.Mesela ben bu temayı kullanacak olsaydım sol taraftaki sidebarda kullandığım Süleyman Üstün arkadaşımın yazdığı iki eklentiden ( Türkçe Konuş Eklentisi ve Kırk Hadis Eklentisi) birisini kullanırdım.Size de tavsiye ederim.Sorunsuz çalışan güzel eklentilerdir.Temamızın ön izlemesini buraya tıklayarak görebilirsiniz.Temayı indirmek için buradaki linki kullanabilirsiniz.Temanın Türkçe çevirisini yapmadım ancak kendisi Türkçeye çevirmek isteyen arkadaşlar için not olarak belirteyim tema dosyası içindeki thecontent.php ile theexcerpt.php dosyalarını bir editörle açarak gerekli kelimelerin çevirisini yapabilirsiniz. Diğer wordpress temalarında ki gibi index.php,single.php dosyalarınızı çevirmenize gerek yoktur.İyi günlerde kullanınız.

5368430179_bd314e3e5a_m.jpg

5368430179_bd314e3e5a.jpg

5368430179_bd314e3e5a_z.jpg

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5