İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

wordpress bbpres forum login sorunu

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
Sitede her hangi bir sorun yok bbpresi kurdum fakat giriş yapamıyorum. Yeni üye oldum yine giriş olmadı bir çok konfigürasyon denedim acaba sorun nedir kendi sitesinden çözmeye çalıştım ama bi türlü olmadı sanırım ingilizceyi çok iyi bilmediğimden dolayı çözümleri tam anlamıyla uygulayamıyorum yardımlarıız için teşekkür ederim birde karakter sorunu var acaba bunu sebebi ne olabilir.

Birde üye olduğum zaman forumdan kullanıcı bölümünde kullanıcının konum yazan yerinde

Kod:
Project-Id-Version: WordPress 2.5.1 Türkçe dil dosyası POT-Creation-Date: PO-Revision-Date: 2008-05-03 02:32+0200 Last-Translator: Hasan Karaboga Language-Team: WordPress Türkiye MIME-Version: 1.0 Content-Type: text/plain; charset=utf-8 Content-Transfer-Encoding: 8bit X-Poedit-Language: Turkish X-Poedit-Country: TURKEY X-Poedit-SourceCharset: utf-8 Plural-Forms: nplurals=1; plural=0;

bu şekilde bir yazı çıkıyor sanırım tam anlamıyla çevirememişler türkçeye.

site: www.galatasarayliyiz.org
forum : www.galatasarayliyiz.org/forum

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5