İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Wordpress Bedava Film Botu

ilyasbat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Bir süre önce yazmıştım botu ancak İyinet'te tanıtma fırsatım olmamıştı. Bot plugin tarzında çalışır ve ücretli bilr yaptırmaya kalksanız herkesin yapamayacağı kalitede. Botuma güveniyorum. :cool:

Bot için detaylı bilgiye:
http://www.ilyasbat.com.tr/bedava-wordpress-film-botu-boylesi-parali-bulunmaz
adresinden ulaşabilirsiniz. Eğer link vermek etik açıdan iyi değilse yazıyı buraya kopyalayabilirim ama üşendim açıkçası.

Son olarak filmleri herhangi bir siteden çekmez. Benim oluşturduğum film havuzundan çeker. Yani başka bir siteye mahkum değilsiniz. Havuz durmadan besleniyor ve siteme erişim gitmediği sürece bot patlamaz. En fazla birkaç saat içeriklere ulaşamazsınız en kötü ihtimal.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
nasıl sömürdüm anlatamam:D
+rep

Muhendis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Bot benim işime yaramayacak. Ancak blogtaki mesajları görünce teşekkür edesim geldi :)

Başarılarınızın devamı dileğiyle...

X

Xman

Misafir
Bazıları gibi direk başlığın altına link yapıştırmadığınız için etik hiçbir sorun yok ;).

Konuya gerekli açıklamalar yapıldıktan sonra link vermek üyelerimizin en doğal hakkıdır.

ilyasbat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Teşekkürler paylaştığın için..
Rica ederim hocam.
Bot benim işime yaramayacak. Ancak blogtaki mesajları görünce teşekkür edesim geldi :)

Başarılarınızın devamı dileğiyle...
Teşekkürler.
Bazıları gibi direk başlığın altına link yapıştırmadığınız için etik hiçbir sorun yok ;).

Konuya gerekli açıklamalar yapıldıktan sonra link vermek üyelerimizin en doğal hakkıdır.
Teşekkür ederim. :)

caglar39294

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
süpersin bot süper resimleri birde hem afişe hem de konu başına çekse süper olacak

LuKeNs

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Teşekkürler Gerçekten Çok İyi Bir Bot Kullanıyorum..

zubar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
neresi süper ya bu süper güzel diyen kişiler acaba konu sahibinin arkadaşı mı yoksa kendisi mi yoksa denemeden düşünmeden yorum mu yazıyorlar?

bir kere topu topu 800- 1000 film var. başlığı aynı içeriği aynı en az 500 kişi botu kullandı her sitede aynı içerik ne işinize yarayacak?

LuKeNs

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tamam Belki 500 Kişi Kullandı Diyorsunuz ama en iyi Özelliği bedava olması bence ilyasbat arkadaşımız güzel bir jest yaptı bedava kullanmak isteyenler için birde bot ta şöyle bir özllik var istediğiniz etiketi kullanabiliyorsunuz biraz daha farklı etiket kullanırsa spam olmaktan çıkar diye düşünüyorum unutmayın ki bedava olması güzel yapıyor zaten bu botu.
Saygılar.

Oğuz

2
İyinet Üyesi
Reaction score
96
kullanıcısı olarak açıkcası pek işe yarar bulmadm ! ama arkadaş sonuçta düşünmüş ücretsiz sunmuş teşekkürler

webmasterciler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
kendi Temamda Kullanamıyom 1 2cisi İse Senin Linklerini Eklemem Onun İçin Kullanmıyorum Ücretli Varsa Sorunsuz Bot Patlamayan Ve Açıksız Arıyorum

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi