İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Wordpress Beyaz Sayfa Sorunu

Fbbasket

0
İyinet Üyesi
Reaction score
45
Dün sitemi 3.0.3 sürümünden 3.0.4 sürümüne yükselttikten sonra siteme giriş yapmaya çalıştığımda sadece beyaz sayfa çıkıyor,

Ne siteye giriş yapabiliyorum, ne de admin paneline,

Bu sorun ile ilgilenecek arkadaşların yardımlarını bekliyorum.

PauLShark

0
İyinet Üyesi
Reaction score
51
Sürüm yükseltmeden önce eklentilerinizi deaktif etmişmiydiniz ? Bende bir ara böyle bir problemle karşılaşmıştım, sizde işe yararmı bilmem tüm eklentileri bilgisayarıma çekip ftp den silmiştim, sayfa yenilediğimde ise beyaz sayfa problemi kalkmıştı.

Bu yöntem işe yaramaz ise wp-config.php dosyasını ANSI olarak kaydedin.

Fbbasket

0
İyinet Üyesi
Reaction score
45
Sürüm yükseltmeden önce eklentilerinizi deaktif etmişmiydiniz ? Bende bir ara böyle bir problemle karşılaşmıştım, sizde işe yararmı bilmem tüm eklentileri bilgisayarıma çekip ftp den silmiştim, sayfa yenilediğimde ise beyaz sayfa problemi kalkmıştı.

Sürüm yükseltmeden önce eklentileri deaktif etmemiştim,

Daha sonradan dediğiniz gibi tüm eklentileri bilgisayarıma çekip ftp'den sildim ama sorun yinede düzelmedi.

Flatliner

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
temadan kaynaklı bi sorun aynısını ben yaşadım default temaya geç düzelir kullanıdıgın tema uyumsuz oldugundan o hatayla karşılaşıyorsundur.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
ftp nde bulunan sitenin aktif olan temasını sil

ekahya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Pm iletişim bilgilerinizi atın Yardımcı Olmaya Çalışalım.

Kunteg

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
12
direk wp-admin e girmeyi denedin mi bende daha önce problem yaşamdım fakat direk wp admin e girebilirsin onda problem yaşyacağını sanmam.

Flatliner

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sql yedegını al sonra ftp den wordpressı sılıp tekrar yukle yuklemeden once olusturdugun verıtabanına aldıgının yedegı yukle kurulumda o sqlı goster sorun cozulecektır. Aynı sorunu ben defalarca yasadım en sonda bu sekilde çözüm buldum :)

Fbbasket

0
İyinet Üyesi
Reaction score
45
Sorunu çözdüm arkadaşlar,

Ftp'de ki wordpressi bilgisayara indirdim ve ftp'deki wordpress dosyalarını sildim, sonra yeni sürümü geri ftp'ye yükledim ve sorun kalmadı,

İlgilenen tüm arkadaşlara teşekkür ederim :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5