İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Wordpress birden çok siteye tek üyelik kurmak

vanhasley87

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Merhaba, ben anasiteme wordpress kurdum.Ve siteme video.orneksite.com blog.orneksite.com şeklinde alt alanlar yapacağım.Ancak şöyle bir sorun var.Ana sitede üye olan birisinin subdomainli sitelere girdiğindede üye olmuş olması lazım.Bunu gerçekleştirmek mümkün mü

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
sanırım böyle birşey zaten mevcut. ana domainde üye olup giriş yapan birisi zaten subdomainde giriş yapmış gibi görünüyor diye biliyorum

vanhasley87

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
hocam subdomainleri yüklerken,fantastico deluxe kullanıyorum.dolayısıyla farklı veritabanı olmuş oluyor.Bu şekilde oluncada olmadı.Acaba anasitenin veritabanı ismini subdomaindeki veritabanına girsem değişir mi?

Ekleme: özür dilerim şimdi baktım gerçektende oluyormuş :):) bende olmaz diye sıkıntı içindeydim.Çünkü Joomlada olmuyordu oyüzden sorayım dedim.

Ekleme: ben yanlış görmüşüm aslında o sitedeki üyeliğim dururken oldu diye sevindim.Acaba nasıl yapabiliriz bunu ?

Ekleme: arkadaşlar bu konuya yardımcı olabilecek var mı?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5