İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Wordpress blog dağıtma scripti!

webziyareti

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar. Nette ararken bulduğum çok güzel script subdomainde wordpress blog dağıtabiliyorsunuz, ayrıca kendi temalarınızı v.s. siteye koyabiliyorsunuz.
örnek: siteismi.blogismi.com seklinde subdomainde dağıtımı oluyor fatihyg.blogismi.com, deneme.blogismi.com sekillerinde ve tamamen wordpress sistemi ayrıca ücretsiz olması çok büyük ayrıcalık.
Demo : wordpress sisteminden!
İndirme linki http://mu.wordpress.org/latest.zip
henüz bende kurmadım ama yakında kuracağım. Kuran varsa demo atabilir. Saygılarımla, küçük bi rep hakettim dimi :melek:
www.dizineti.com diziler

Oğuz

2
İyinet Üyesi
Reaction score
96
ben alt domain dağıtma işinde aslında biraz endişelerim var ? wordpress başlı başına

sunucuyu yoran bir sistem , her alt domain ayrı ayrı wordpressmiş gibi düşünürsek acaba

normal bir 500 mb TR Lokasyon hosting ihtiyacı görürmü ? merakım bu

zubar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
hostgator kulanıyorum ben ama çok kullanıcı yok.açan bir daha uğramıyor.bu işi kendi siteleriniz için yapacaksanız wp iyi ama gerçek anlamda blog dağıtacaksanız en kötüsü bloghoster kullanacaksınız 250 dolar lisans ücreti isteyene 100 dolara verebilirim.aldım ama işin içinden çıkamadım :D

uygun bir teklif gelirse verdiğim demo siteyi satabilirim.çok şey istemiyorum.

zubar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
nasıl yapıldığını anlatan çok site var da ben sıfırdan yapıp veritabanı yedeğini ve ftp yedeğini alıp 3dk da kurabileceğiniz şekile getireceğim.

karacan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yardım

merhaba ben yeniyim. birşey soracağım. bu ücretsiz siteye script kuruluyormu acaba..

besar-esad

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
hostgator kulanıyorum ben ama çok kullanıcı yok.açan bir daha uğramıyor.bu işi kendi siteleriniz için yapacaksanız wp iyi ama gerçek anlamda blog dağıtacaksanız en kötüsü bloghoster kullanacaksınız 250 dolar lisans ücreti isteyene 100 dolara verebilirim.aldım ama işin içinden çıkamadım :D

uygun bir teklif gelirse verdiğim demo siteyi satabilirim.çok şey istemiyorum.

Ben sitenizi alabilirim arayin 05074351206

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5