İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Wordpress blogu dofollow hale çevirme

DarksPrince

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Geçenlerde buradaki yazımda belirttiğim bir sebepten dolayı Sahtekâr.Net’de yapılan her yorumu yine burada belirttiğim şartlara uyduğu takdirde onaylayacağımı söylemiştim. Kendime dedimki madem onaylayacaksın bari birilerininde işine yarasında ki “nofollow” çıkış yerine “dofollow” çıkışlar verelim.

Böylece kendini bir şeyim sanıp adam gibi yorum yazıldığı takdirde onaylamayan kendisine webmaster diyen Türk internet hayatında birbirimze destek yerine köstek çıkan insanların yüzünü kızartalım.

Eklentiyi indirmek için tıklayın

Eklentiyi indirdikten sonra rar klasöründen çıkartıp dofollow.php dosyasını Ftp’den plugin klasörünün içine atalım.

Eklentiyi wordpress admin panel eklentiler kısmından onayladıktan sonra işlem tamamlanmıştır.

Dilerseniz sadece blogunuza kayıtlı olan kullanıcıların yorumlarını dofollow hale çevirebilirsiniz.

Umarım bu eklentiyi hemen her Türkçe wordpress bloglar kullanmaya dikkat eder.

Akismet eklentisiyle birlikte kullanıldığında fazla istismar edileceğini düşünmüyorum.

Siz birilerine böylelikle destek olun ki birileride size bir şekilde destek olsun.

Unutmayın iyilik eden iyilik bulur.

Dilerseniz burada ki konuyuda bi inceleyiniz.

Orjinal yazı : Wordpress blogunuzu dofollow hale çevirin.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5