İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Wordpress Blogum Nasil olmus ?

Fbbasket

0
İyinet Üyesi
Reaction score
45
Hayırlı olsun usta,

Yalnız mp3 paylaşımı yapma anında Wordpress olaya el koyuyor :)

2pac

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Hayırlı olsun usta,

Yalnız mp3 paylaşımı yapma anında Wordpress olaya el koyuyor :)

sansar salvo underground mcdir mp3leri yasal albümden değilki. ama wordpress öyle düşünürmü bilmem :D

site fena sayılmaz ama daha genel bir site kurmanı tavsiye ederim . türkçe rap üstüne. herkesin biyografilerini paylaş yeni çıkan underground albümleri paylaş.

Fbbasket

0
İyinet Üyesi
Reaction score
45
sansar salvo underground mcdir mp3leri yasal albümden değilki. ama wordpress öyle düşünürmü bilmem :D

Vallaha usta ben Sansar Salvo'yu takip etmediğim için yasal albüm çıkartıyor mu çıkartmıyor mu bilmiyorum ama şikayet geldiği vakit Wordpress hemen gerekeni yapıyor.

gafkolik

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
@Fbbasket Tesekkur ederim hocam en iyisi kaldirayim sorun cikmasin.

@2pac Valla oyle genis bir site wordpress'in imkanlariyla yapmam zor bide baktim sansar hakkinda sadece 2 site yapilmis bende tutar umuduyla actim malum gelecek senelerin yildizi Sansar olacak :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5