İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

WordPress Bu Yazı Neden Çıkıyor ! ( Yardım )

Premium

0
Yasakli Uye
Reaction score
2
Merhaba Arkadaşlar

Dün Sitemi Yeni Sunucuya Taşıdım. Bildiğiniz gibi dosyaları sıkıştırmak için gzip eklentisi kullanıyordum. Ama Yeni Sunucu Bu eklentiyi Desteklemiyor. Gzip Kullanamadığımdan dolayı siteyi hızlandırma yolları aramaya başladım ve wordpress w3 total cache eklentisi kurdum. Herşeyi yaptım ama konu açarken aşağıdaki yazı çıkıyor. Nedenini bilen biri açıklayabilir mi ?

Caps

3126.png

Premium

0
Yasakli Uye
Reaction score
2
Aç çok anladım ama siteye bir zararı olur mu bu. page cahce google'daki indexli konularım mı oluyor eğer onlar ise sildiğim an benim sitenin sonu demektir.

xclever

0
İyinet Üyesi
Reaction score
45
hayır, cache sitenin içeriğini ön belleğe alarak açılma hızını arttırır, google indexle alakası yoktur, sana, sitenin bir hafta veya bir kaç gün önceki fotoğrafını gösterir boşalttıkça yeni fotoğraflar çeker , anlayabileceğin şekilde

Premium

0
Yasakli Uye
Reaction score
2
Yani o butona bassam sitenin indexlerine bir zarar gelmicek ?

Ekleme: bunun nedenini tam ve açık şekilde açıklayacak yok mu !

MSBlog

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Eklentiyi yeni mi kurdun?

Önceden herhangi bir cache eklentisi kullanıyor muydun?

MSBlog

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
eklentiyi yeni kurdu isen problem çıkacağını zannetmiyorum.

için rahat olsun.

sadece önbellek kullanmaya başladığın için, sana eskiden kullandığın bellek için temizlik yapalım mı demiş.

sıkıntı yok

Premium

0
Yasakli Uye
Reaction score
2
Resimdeki '' Empty The page cache '' butonuna bastım. umarım bi problem olmaz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5