İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Wordpress cat sorunu yardım !

RevivaL

0
Onaylı Üye
Reaction score
18
Arkadaşlar Sitemde Kategori oluşturdum Fakat bi yerde eksiklik yapdım vede kategoriyi tıkladıgımda örnek www.iyinet.com/?cat=1 böyle bişeler oluyor bunu düzeltmeme yardımcı olurmusunuz ?

RevivaL

0
Onaylı Üye
Reaction score
18
İyinet Web Masterleri Bu PAYLAŞIM Sadece Benim için Degil wordpress Kullanıcıları İçin Yardım Yardım YARDIM hatta help help help :)

PauLShark

0
İyinet Üyesi
Reaction score
51
Kalıcı bağlantı ayarlarına gel özeli işaretle.

siteismi.com/konu/ şekli için /%postname/
siteismi.com/konu.html için /%postname%.html

XfaCtoR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Merhaba,

Ayrintili anlatmak isterdim fakat pek fazla vaktim yok. Yapmaniz gerekenleri size kisaca soyleyeyim uygulayin sorun ortadan kalkacaktir.

Oncelikle wordpress admin paneline giriş yapınız. Giriş yaptıktan sonra Ayarlar/Kalıcı Bağlantılar'a tıklayınız. Aşağıda vermiş olduğum kodu karşınıza çıkan sayfadaki Özel Yapı'yı işaretleyip karşısındaki boşluğa kopyalayiniz.
Kod:
 /%postname%.html
son olarak kayıt ediniz.

Baglantilariniz www.site.com/?cat=1 yerine www.site.com/baslik.html seklinde gorunecektir.

İşlemlerden sonra eğer .htaccess dosyanızı güncelleyin diye bir uyarı çıkarsa karşınıza ftp'nize login olarak .htaccess dosyasının chmod ayarlarını 777 yapıp, yeniden kaydediniz.

iyi Çalışmalar.

PauLShark

0
İyinet Üyesi
Reaction score
51
Kalıcı bağlantılara gel, kategori temeli yazan yere, ne görünmesini istiyorsan onu yaz. Misal "Oyun" veya Türkçesini Kategori gibi.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5