İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

WordPress Çinli (Lin) Tema v.2 Türkçe

AmacDizayn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
Çinli bir tasarımcının temasını paylaşıyorum. Daha önce birçok kişi farklı tasarımlarla dağıttı bu da benim çalışmam.Temaya ben Çinli diyorum.
icon_smile.gif
Gerçek adı Lin. Ücretsiz olarak dağıtmaya karar verdim.Güle güle kullanın.
Tema Kurulum Adımları
1- lin klasörünü wp-content/themes klasörü içersine kopyalayınız.
2- Eklentiler kalsöründeki her bir eklentiyi wp-content/plugins klasörü içersine kopyalayınız.
3- WordPress Admin panele girerek Görünüm menüsünden Lin temasını etkinleştiriniz.
4- Eklentiler menüsüne gidip ilgili eklentileri aktifleştiriniz.
5- İndirdiğiniz tema klasörü içersinde bulunan lintemasi_ayarlar.php resmini ve lin klasörü içindeki ayarlar.php dosyasını açınız ve hangi değişkenin hangi alana etki ettiğini görerek gerekli ayarları yapınız.
ÖRN:
$gunu_basligi değişkeni temada mansetin hemen sağında yer alan bölüm. Biz buraya hangi kategoriden veri çekilecekse o kategorinin numarasını yazmamız yeterli.
ayarlar.php içersindeki
$gunun_basligi = 12;
değiştiriyoruz ve kaydedip suncumuza yolluyoruz dosyayı…
6 Resimlerin görünmesi için özel alanlar kullanılmaktadır.,
Özel alan ismi: Image
Değeri ise resmin tam adresi olarak girmeniz gerekiyor..
NOT: Tema üzerinde sadece görsel değişiklikler ve basit kontrol paneli entegre (ayarlar.php) edilmiştir. Bunun haricinde hiçbir noktaya dokunulmamıştır. Bu tema sadece bedava dağıtılmak için değişiklikleri yapılmıştır ve herhangi bir teknik destek verilmeyecektir..
Türkçe Çevirisi dmry tarafından ,Tema ise gao tarafından yapılmıştır.
Demo Ekran Görüntüsü
Ayarlar:

İndirme Adresi:

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5