İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

wordpress database error :

sncdnc

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
WordPress database error: [CREATE command denied to user 'yemektar_yemek'@'localhost' for table 'wp_terms']
CREATE TABLE wp_terms ( term_id bigint(20) unsigned NOT lisanssız auto_increment, name varchar(200) NOT lisanssız default '', slug varchar(200) NOT lisanssız default '', term_group bigint(10) NOT lisanssız default 0, PRIMARY KEY (term_id), UNIQUE KEY slug (slug), KEY name (name) ) DEFAULT CHARACTER SET utf8

kurulumu yaptım site ismimi yazdığımda wp kurulum sayfası çıkıyor isim şifre mail adresimi girdikten sonra karşıma bu ve buna benzer hata çıkıyor ? sebebi nedir nerde yanlış yapıyorum aceba

seckin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
başlık pek uygun değil ama daha uygun yerde bulamadım sorumu soracağım.
wordpress yüklerken fillezilla ile sunucuya baglanma kısmında takıldım kaldım.şöyle bir hata veriyor neden olabilir acaba?

Yanıt: 530 Login authentication failed
Hata: Kritik hata
Hata: Sunucuyla bağlantı kurulamıyor

May

0
İyinet Üyesi
Reaction score
27
host adresi ftp.siteadın.com olması gerek
ftp kullancı adın
ftp şifresi

tekrar dene olur

olmazsa kasayı yan yatır :D

seckin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
insan gerilince sağlıklı düşünemiyor sanırım.meğer hosting firmasının ticket açmak için verdiği parolayı girmişim sunucuya baglanırken.dogru parolayı girince baglandı.cvp için sağol :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5