İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Wordpress den Blogger a geçmek mantıklı mı ?

xxxx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar merhaba,

wp tabanlı birkaç sitem var. bunlar kelimelerinde iyi yerdeler. ama devamlı saldırı alıyorlar. birkaç site için dedicated almaya değmez.
blogger a siteyi taşımak nasıl olur ? olumlu olumsuz görüşlerinizi paylaşırsanız sevinirim.

chaost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar merhaba,

wp tabanlı birkaç sitem var. bunlar kelimelerinde iyi yerdeler. ama devamlı saldırı alıyorlar. birkaç site için dedicated almaya değmez.
blogger a siteyi taşımak nasıl olur ? olumlu olumsuz görüşlerinizi paylaşırsanız sevinirim.

wp gerçekten çok iyi sana tüm sınırları açıyor ama dediğin gibi güvenlik olayı var işte. Blogger da google koruması altındasın ben hiç blogger blogu heklenen birini görmedim.

-sitelerini kafan rahat güven içinde kullanmak ama her bazı şeylerde kısıtlanmayı göze alıyorsan blogger'a geç derim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5