İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

WordPress Derecelendirme Eklentisi

GMasterTR

0
Yasakli Uye
Reaction score
1
Wordpress-Derecelendirme-Eklentisi.png

WordPress tabanlı sitelerinizde makalelerinizi kullanıcılarınız tarafından beğendim, beğenmedim veya yıldızlar ile derecelendirmesine izin vererek o makaleniniz popülaritesine bakabilirsiniz.

Eklenti ile yorumlara, sayfalara, konulara ayrı ayır derecelendirme görseli ekleyebilir eklentinin çalışmasını istemediğiniz kategoriler çıkartabilirsiniz.

Eklenti ücretsiz olup ratingwidget PRO eklentisine ücret ödeyerek sahib olabilirsiniz.

Ücretli ile ücretsizi bir birinden ayıran özellik istatistikleri göremiyor olmanız.

EKLENTİNİN KURULUMU

1. Yeni eklenti ekle bölümünden ” Rating Widget ” kelimesini aratarak eklentiyi kurabilirsiniz
  2. Veya Konun altındaki sunuclarn herhangi birinden eklentiyi indirip FTP ile “ plugins “ klasörüne atarak kurabilirsiniz
  3. Eklentiyi eklentiler bölümünden aktifleştirin ve Kullanımına geçelim

EKLENTİNİN KULLANIMI

1. Eklentiyi kurup aktifleştirdikten sonra
  2. WordPress admin paneli sol bölümde oluşan ” Ratings ” sekmesinde Tıklayalım
  3. İlk olarak eklentiye kayıt işelmini yapalım daha sonra
  4. ” Ratings ” >> ” Basic ” bölümünden aşağıdaki resimdeki bölümden ayarlarınızı yapın ve kaydetin

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5