İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Wordpress dil sorunum var

astalas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sa Arkadaslar
bir wordpress sıtem var birden fazla domaın ıle cesıtlı dıllerde yayınlamak ıstıyorum.Sitenın dıllerını wp-confıg uzerınden uzerınden degıstırmek ıstedıgımde sadece panelın dılı degısmekte aradıgım bu degıl.Eklentılerse bır sıte ıcın bırden cok dıl secenegı sunuyor bu da bana lazım olan degıl.Mesela domaınım astalas.de bunu almanca , astala.en bunu ıngılızce olarak yayınlamak ıstedıgım.
Sıtelerın dıllerını mesela almanca ıngılızce fransızca vb nası nası degıstırebılırım. Panelın degıl sıtenın full olarak konular vs dahıl.
WP de cok yenıyım bılgılı arkadasların yardımlarını beklıyorum. Sımdıden tesekkurler.

ynR

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Wordpress te yeni iseniz cok hatalar ile karşilaşır ve bunları geçiştirmek için çeşitli şeyler yaparsınız bilmeden ciddi açıklar üretirsiniz ki wordpress'de günde en az 10 exploit cıkmakta :( eğer ki aşırı bilginiz yok ise profesyonel bir yardım almanız gerekebilir dilerseniz özelden ulaşabilirsiniz

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5