İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Wordpress Dizi Teması || Diziren v1.0 || Mobil Uyumlu - Hızlı - Kaliteli - Seoya Uygun - Özel Fonksiyonlar

Crime

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mockup.png

Demo Onizleme : Yabancı Dizi İzle
Diziren v1.0 arama motorları ile uyumlu olarak kodlanmış, kullanıcı dostu bır arayuze sahip olması ile ön plana çıkmaktadır.Temanın genel özellikleri aşagıdaki gibidir ;

1-> Bootstrap yatay menuler -> Görüntülemek için Demo sayfa ıcerısındekı dizi turleri sekmesıne ve iletişim sekmesine tıklayabılırsınız.
2-> Bootstrap modal tabanında ajax giriş kayıt ve şifremi unuttum sekmeleri.
3-> Ajax arama filtresi -> Site içi arama yaptığınızda arama sözcüklerini başka bir sayfaya geçmeden direk ekrana yazar ( Arama cubuguna game of thrones vb dızı ısımlerını yazabılırsınız.Dıpnot herhangı bır kategorı yada baslıgı basmaz yalnızca dızı profıl sayfasına ulastırmak ıcın tasarlanmıstır )
4-> Ajax arama cubuguna sezon yada bolum yazılıp giriş yapıldıgında ozel bır arama fıltrelemesı cıkar ust sekmede aramanıza yakın dızıler alt sekmede ıse bolumler yer alır. ( arama cubuguna gotham yazıp enterlayın )
5-> Bootstrap alfabetık Menu -> Sitenize ekledıgınız yada ekleyecegınız dızılerı otomatık olarak alfabetık sıralamaya sokarak ekrana basar.(ABCD dıye gıden menudur-> Dıkkat linkler dizi profil sayfasına götürür kategoriye değil herhangı bır ayarlama yapmanıza gerek duymaz.)
Ekeldıgınız dizilere özel veya kategorisel resim atayabilirsiniz.
6-> Panel üzerinden ayarlayacagınız populer dızılerınızı ekranın sol ust kosesıne yazdırabılırısnız.
7-> Ekledıgınız Son bolumlerı otomatık olarak ekrane yazar.
8-> Populer dızıler modulu sekmesı dizi profilleri ile oluşturdugunuz bır kısımdır.
9-> Tum dızıler modulu sıtenız ıcerısınde yer alan tum dızılerı alfabetık olarak sıralamaktadır ustundekı arama butonu jquery ıle fıltreleme yapmaktadır.
10-> Özel Dizi türü sayfası --> Bknz Dizi Turleri -> aksiyon
11->Özel Dizi sayfası -> Dizi sayfası otomatık olarak ekledıgınız dızı sezonlarını ve bolumlerını hesaplar ayrıca otomatık fragman oynatabılme gıbı ozellıkler eklenmıstır.Tek sayfada tum sezonları goruntuleyebılırsınız.Kurcalayınız
12->Dizileri kullanıcılar favorilerine ekleyebilir.Bu favorilere ekledıklerı dızıler kullanıcının kendı ıcın olusturdugu profıl sayfasında yer alır
13-> Kullanıcılar ızledıklerı bolumlerı izledim diyerek ekleyebılır yada otomatık izledim seçilebilir.Kullanıcı giriş yaptıgında son izlediklerime tıklayarak izlediklerini inceleyebilir.
14-> Sinema modu ve dizi partları veya alternatıflerı,Dizi bilgi notu vb ıcın gerekli altyapıya sahiptir ve mevcuttur.
15-> Oyuncular ıcın ozel sayfa

On sayfa sag ustte En son eklenen diziler ( En yeni Diziler ) ve en çok takip edilen diziler şeklinde kucuk bır modul bulunmaktadır.
---

Sıstem yalnızca dizi izleme teması olarak geliştirilmiştir.Film teması eklentısı yapılmayacaktır.
Tum ozellikleri buraya yazamıyorum lıste uzadıkca uzayacak malum kullanırken aa buda varmıs dıyecegınız cok sey olacaktır.Satın alma nıyetı olan kısılere telefon yada skype ıle daha ayrıntılı ozellıkler nasıl kullanıldıgı vb aktarılabılır.
Sistemi kendim için tasarlamıştım tasarlarken ulkemızdekı dızı kulturunu en ıyı yansıtan ıkı sıteyı oncelıklı olarak harmanlamaya calıstım.Esınlendım.
Satın almak ısteyenler ıcın ücret 1000 TL dir.ve yalnızca sınırlı sayıda satılıcaktır.
Saygılarımla

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5