İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Wordpress Dizi ve Film Teması 3 Renk Ücretsiz. Her Özellik var!

Panzehir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Panzehir, ünlü hangi sitelerin temaları mevcut. Benim sende gördüğüm ünlü olarak sadece diziport temasını gördüm.. Bu temayı istiyorum. Diğer ünlü siteler hangileridir ?

http://www.dizi-izle.ws/ bu olsa gerek o tema.

eğer forumlarda satış veya dağıtım amaçlı izinler verirseler istenilen siteyi wp için tema yaparım. izin verilmezse belirli bir kitleye ulaşamdıkdan sonra yapmanın bir anlamı yok.

Panzehir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
orange kullanıyorum çokta memnunum yanlız anasayfadaki orta kısımı değiştirmek istiyorum şifreli yardımcı olurmusunuz o konuda?

ben yaparım fakat belirli bi ücret karşılığında eğer düşünürseniz profilimde msn adresim var ekleyin yardımcı olurum.

macroajans

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar kolay gelsin bir sorum olacaktı müsaitseniz bu demodaki gibi anasayfada Yeni Eklenen Diziler Yeni Eklenen Filmler olarak nasıl ayırabiliriz acaba yardımcı olabilirseniz sevinirim

Panzehir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
tema ioncube ile şifreli olduğu için yapamazsınız ücret karşılığında ben yapıyorum.

diclebilisim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dizi sitesi olduğu için kategorileride ayırabiliyoruz.. onuda şöyle ayarlıyorsunuz.

en ilk önce yerli diziler diye ana kategori açıyoruz.
sonra yerli dizileri o ana kategoriye alt kategori olarak atıyoruz.
ve yerli dizilerin İD i kaç ise onu sidebar-left.php veya right phpde child_of=30 veya child_of=31 (30 ve 31) olan yer ile değişiyoruz..
aynı şeyleri yabancı dizilerdede yapıyorsunuz kategoriler halledilmiş oluyor.

dostum sistemi kurdum sıkıntı yok ama alıntı yaptığım yer bayaağı bir uğraştırdı beni pm attım dönüş yaparsan memnun olurum,eline sağlık

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi