İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Wordpress download teması EyponaDown (ücretsiz)

ctylmz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar,
Uzun zamandır bir tema paylaşımında bulunmak istiyordum ancak vaktim olmadığı için kodlayamıyordum. An itibariyle EyponaDown adını verdiğim download/indirme temasını duyurabilirim. Tema için detaylı bilgi ve demo için tema detay sayfasını ziyaret edin.

Temaya ücretsiz sahip olmak için ilgili konuya tema ile alakalı görüşlerini yazmanız yeterli, yorumunuz onaylandığında size tema bittiğinde indirebileceğiniz bir bağlantı gönderilecek.

Tema Detay Sayfası
Tema Demo Sayfası

Emintasarimcom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar,
Uzun zamandır bir tema paylaşımında bulunmak istiyordum ancak vaktim olmadığı için kodlayamıyordum. An itibariyle EyponaDown adını verdiğim download/indirme temasını duyurabilirim. Tema için detaylı bilgi ve demo için tema detay sayfasını ziyaret edin.

Temaya ücretsiz sahip olmak için ilgili konuya tema ile alakalı görüşlerini yazmanız yeterli, yorumunuz onaylandığında size tema bittiğinde indirebileceğiniz bir bağlantı gönderilecek.

Tema Detay Sayfası
Tema Demo Sayfası

Ölü linkler hocam linkleri yenilermisiniz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5