İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Wordpress Emlak İlan Teması

cebbarx

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
3
Wordpress Emlakçı, Müteahhit Teması Özellikleri
-Sade, anlaşılır ve şık kullanıcı dostu arayüz,
-Detaylı Arama, Kısaca Hızlı arama,
-Gelişmiş yönetim paneli
-Slider, Vitrin ilanı ekleyebilme,
-Google Haritadan adres bulma,
-Para cinsi olarak $ Gibi ifadeler ekleme,
-İl, ilçe, mahalle sistemi
-Emlak Tipi ( Daire - Dükkan vs )
-1 Tane Kapak fotosu ekleme
-9 Tane Harici resim ekleme
-(YENİ ÖZELLİK);
Sistemi kullanmak için wordpress sistemini bilmenize gerek yok, size vereceğimiz yönetim panelinden ilan ekleyebilir, düzenleyebilir ve silebilirsiniz. İlanlarınızı eklemek, silmek ve güncellemek için yönetim paneline girmenize gerek yok.
-Haber ekleme( Sisteme isterseniz emlak haberi ekleyebilir veya kendinizden haberler ekleyebilirsiniz, sistemin otomatik halinde www.25haber.com haberleri vardır, Türkiye ile ilgili haberler yer almaktadır. Bu sayede siteniz de güncel kalacaktır.)

Not:
Tema domaine lisanslıdır. Ve lisans o domain için ömür boyudur
Temayı satıldıktan sonra ücret iadesi yapılmamaktadır.
Tema üzerinde değişiklik yapmıyoruz, isterseniz kendiniz yapabirsiniz.
Temamız ile ilgili destek, sorun ve sorularınız için [email protected] adresinden ulaşabilirsiniz.
Ücretsiz kurulumunu isterseniz yapabiliriz.

Ödeme Yolları
Bilyoner
Enpara
Akbank

Fiyatımız
1 Domain için 130 Lira
2 Domain için 100 Lira
3 ve sonra ki domainleriniz için 40

Fiyatlarımız belirtildiği şekildedir. Fiyatlar sabittir. Lütfen emeğe saygı, pazarlık payı yoktur.

Detaylar Ve Satın Almak İçin ;http://www.25haber.com/emlakci-muteahhit-wordpres-ilan-temasi/

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5