İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Wordpress En Cok Goruntulenen Yazilari Yapamadim

ercell5000

0
Yasakli Uye
Reaction score
1
Arkadaslar sitemde index.phpde yazi ekleyince yan yana 2 tane son eklenen scriptler var tasarim boyutlar degismeden sag tarafa en cok goruntulenen yazilarin olmasini istiyorum index.php mi paylasiyorum acaba birisi bunu yapip duzenleyip bana verebilirmi :( sabahtan beri ugrasiyorum son carem bu oldu o kadar arastirma yaptim bir sonuc alamadim

resime gosterdigim gibi sol taraf ayni kalcak sag taraftaki son eklenen scriptleri en cok goruntulenen scriptler yazilar yani en cok goruntulenen yazilar olmasini istiyorum ama boyutlarinda bir ddegisiklik olmasin ayni olsun yapacaklara simdiden sagolsun

5jp7g.jpg

http://s2.dosya.tc/server14/yGdzgM/index.rar.html

gozlerhersey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kardeş kaldır o dosyanı hemen sen canınamı susadın illa millete diyorsun siteme hekle :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5