İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Wordpress Facebook ve Youtube video botu + Wordtube temasına uyarlanmış.

isousluer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Merhaba arkadaşlar. Bi süre önce arkadaşın biri farklı bir webmaster forumunda facebook botu paylaşmış. Fakat facebook'un link yapısı değiştiği için videolar izlenemiyordu. Biraz araştırdım onaran da olmamış. Can sıkıntısından botu düzenledim. Birde youtube botu yazdım ve makul bir fiyata satmaya karar verdim.

Ne botları var?

• Kelime odaklı video ekleyen youtube botu DEMO
  • Kelime odaklı video ekleyen facebook botu DEMO
  • İstediğiniz facebook sayfasının videolarını ekleyen facebook botu DEMO
  • Tek tek video ekleyen youtube botu DEMO
  • Tek tek video ekleyen facebook botu DEMO
Hangi temaya uyarlanmış?

Wordpress'in Wordtube adında güzel bir video teması var. Bende bu temayı Türkçeleştirip üzerinde düzenlemeler yaparak kullanışlı bir hale getirdim. Biraz temadan bahsedelim.

Videolar için cache sistemi kullanılmıştır. Bu nedenle sunucunuzu çok fazla yormaz. Ayrıca facebook videolarınızı tema içerisindeki player ile oynatabileceksiniz. Temadaki reklam alanlarını vs. tamamen tema paneline bağladım. Kesinlikle tema dosyaları ile oynamanıza gerek yok. Panelden birkaç görüntü:

Gördüğünüz gibi panelden herşeyi ayarlayabilirsiniz.

Botların özellikleri ne?

• Kelime odaklı ekleme yapabiliyorsunuz.
  • Tek tek video ekleme yapabiliyorsunuz.
  • Etiketleri otomatik ekliyor.
  • İstediğiniz kategoriye video ekleyebiliyorsunuz.

5 bot + tema sadece 20 TL + kurulum 5 TL

Sitenin demosu için tıklayınız.

ÖDEME: İşbank veya Misli

Yüksek ticaret puanı olan arkadaşlardan teslim sonrası ödeme kabul edilir.

Botları farklı bir temaya uyarlatmak isteyenler için temanın yapısına göre 10-15 TL arası bir fiyata uyarlayabilirim.

Blogsewer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bence Güzel Ancak Başka Bir Video Temasına Entegre Edilemezmi Bu Biraz Dandik Söylemek Gerekirse Bir Vidii Temasının Yerini Tutmaz . . .

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5