İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Wordpress Film Botu + Yorum Botu Süper Özellikler Uygun Fiyata!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
chaichen sen nasıl bir adamsın lann niye kontör istedin benden ozaman 30 tl için mi bu kadar yalan sölüyorsun o paraya ne ben fakir olurum ne sen zengin olursun ya 30 tl yi geri gönder yada adam gibi şu botu kur bana az delikanlı olun azıcık simdi gel adam gibi kur su botu.
matcap diğer üyeliğin 1 hafta sonra açılacak, şimdi sen bu arkadaşa kontör gönderdiysen ve karşılığını alamadıysan polisi ara, bu telefon numarasındaki şahıs beni dolandırdı vs. konuş onlarla, zaten bir telefon numarası var ortada, dava da açabilirsin
şikayet edeceğiniz kişi için belgelerle konuşursanız işiniz daha çabuk görülür.

seomurat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
pm attım msn de ekledim

Ekleme: ben sitem ile ilgili anlaşma yaptım şuan kedisi yüklüyor.... arkadaşlar :yeho

existence

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Mevlüt Çil:
merhaba ben bot programını kullanmak istiyorum
ahmet yorgun:
tamam
Mevlüt Çil:
nasıl yapcaz ödeme olayını ve ne zaman aktif olur
ahmet yorgun:
paypal ve hemen aktif ederiz.
Mevlüt Çil:
yanlız paypal hesapım yok banka hesapı yokmu
ahmet yorgun:
tamam mobil olarakta yapabiliriz
Mevlüt Çil:
mobil nasıl yapcaz
ahmet yorgun:
istersen kendine kontör yükle ben senden alırım yada kontör numarasını bana gönder
Mevlüt Çil:
tamam aksam 8 gibi kontör numarasını göndercem
ahmet yorgun:
tamam anlaştık.

msn konusmamız bu sekilde yalancının allah belasını versin eger yalan sölüyorsam eve gitmek nassip olmasın o yalan sölüyorsa aynı sekilde onun olsun ve ailesinin yüzünü göremesin işleri hep ters gitsin allah belasını versin, 30 milyon için niye yırtınıyım yoksa bu kadar ama dolandırıldım isteyenlere komple msn konusmalarını gönderebilirim moderatör arkadaş telefon numarası yok arkadasın ama herşeyini ögrendim şirket avukatına dilekçeyi yazdırdım hafta içi mahkemeye vericeğiz,kontör numarası msn kayıtları var ip adreslerinide mahkeme kararıyla elde edebiliyoruz,ben o çocuga neler yapıcam 30 milyon için bana avukat parasıyla birlikte 2,5 milyar para ödesinde aklı başına gelsin...şimdi avukatım onunla farklı adresten konustu ve banka hesap numarası ile adresi aldım chaichen artık süprizler seni bekliyorrrrr

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
existence, elinizde ki kayıtlar ile birlikte şikayet konusu açın lütfen. Bizler de inceleyip gereken işlemi yapalım. Bu şekilde elle tutulur birşey olmadığından işlem yapamıyoruz. msn konuşmalarınızdan birer caps alıp, açacağınız şikayet konusuna ekleyin. Hangi mail adresi ile görüştüğünüzü, site üzerinden mesajlaşma yaptıysanız, onlarında ekran görüntüsünü ekleyin.
Ayrıca tabii ki savcılığa gerekli müracatlarınızı yapın.

existence

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
şirket bilgisayarımda hepsi bulunmakta yarın size bütün belgeleri göndereceğim yeniçeri ilgin için teşekkür ederim ama o 30 milyonluk kontör okadar pahalıya patlatcamki ona haberi yok,adalet yerini bulcak hepimiz elhamdüllillah müslümanız okadar büyük yeminlerde ettim beddualarda ettim yakında görcez herşeyi...

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
Tamamdır. Geçmiş olsun. Dediğim gibi kanıtlarınızla birlikte konuyu açın. Bizlerde gerekli incelemeleri yapalım.

Ekleme : chaichen4 süresiz uzaklaştırılmıştır. Bu sebeple konuyu kilitliyorum. Mağdur olan arkadaşlar varsa hakkınızı yasal yollardan aramanızı tavsiye ediyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5