İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

wordpress film teması + botu yaptırılcak

nirvanaoo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
sıfırdan wordpress film için istediğim bir takım özelliklere sahip oldukça sade bir tema yaptırmak istiyorum 2-3 adet film botu da istiyorum yanında max simum ödeyebilceğim para 150 tl dir. Lütfen yapacak arkadaş editlenmiş başka bir tema olmasın sıfırdan bir tema istiyorum ilgilenenler pm de görüşelim ödeme iş bitiminde yapılacak

nirvanaoo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
üstte yazan arkadaş yapacağım deyip ortalardan kaybolmuştur lütfen ciddi tasarımcılar arasın bütçe değişmiş 200 tl olmuştur.Bu fiyata sinemadafilmizle.com sitesine benzer sade bir wordpress teması yaptırılacaktır konu günceldir

smartcoder

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
nirvanaoo akşam nete giremediğim için istemiyerek bi süre kafa dinlemek zorunda kaldım :), istediğin özelliklere baktım biri hariç diğerlerini yapabbilirim...
yardımcı olmaya çalışacağım arkadaşım :D...

smartcoder

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
nirvanaoo
ile anlaşma yapılmıştır arkadaşlar...

başka tema sipariş etmek isteyen olursa yardımcı olabilirim, bot konusunda da yardımcı olabilirim...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5