İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

wordpress firma ilan sitesi istiyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

umittt

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Selam arkadaslar. Bir adet turkce ve bir adet de ingilizce olmak uzere iki adet wordpress tabanlı firma ilan sitesi yaptırmak istiyorum. İstediğim özellikler ana sayfada reklam alanları, firmaların kendi ilanlarını üye olup ekleyebilmeleri,vb
Referansları olan ve bu siteleri su fiyata kurarım diyenlerden cevap lütfen.

aslında bu site için premium Classifier diye bir ilan teması da satın kaç dolar odeyerek. Ama tam istediğim gibi olmadı. Yani bu temayı istediğim halde duzenleyebilecek birisi olsa da olur yapabilirse. kurduğum site şu www.franchisebayi.com

ynR

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Dilerseniz işinizi alabiliriz,

www.platiniumserver.com / aynı zamanda web tasarım departmanımız mevcut skype adresimi eklerseniz detaylı konuşabiliriz

ynR

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1.5 Hafta içinde tasarımı komple bitirip teslimimizi yaptik,

www.franchisebayi.com

Bize güvendiginiz için teşekkür ederiz iyi çalişmalar dileriz.

daRius

0
İyinet Üyesi
Reaction score
19
Selam arkadaslar. Bir adet turkce ve bir adet de ingilizce olmak uzere iki adet wordpress tabanlı firma ilan sitesi yaptırmak istiyorum. İstediğim özellikler ana sayfada reklam alanları, firmaların kendi ilanlarını üye olup ekleyebilmeleri,vb
Referansları olan ve bu siteleri su fiyata kurarım diyenlerden cevap lütfen.

aslında bu site için premium Classifier diye bir ilan teması da satın kaç dolar odeyerek. Ama tam istediğim gibi olmadı. Yani bu temayı istediğim halde duzenleyebilecek birisi olsa da olur yapabilirse. kurduğum site şu www.franchisebayi.com

Nacizane tavsiyem;
ys belgesi olmayan kendi sitesi oturmamış firma olma heveslisi alanlardan uzak durun,
Emlak teması yazan temayı firma rehberi için kullanmayın.

Özel yaptırmak istiyorsanız işin ehli bir kaç gerçek firma mevcut ama iş'e 1000TL'den başlarlar. Onların dışında firma rehberleri bu firmalarda zaten mevcuttur. 100 lira gibi bir ücret ile seo'su ayarlı, admin paneli olan güzel bir tema alabilir ve işinizi görebilirsiniz. Şuanki ile nereye kadar gidersiniz bilmiyorum.

ynR

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Nacizane tavsiyem;
ys belgesi olmayan kendi sitesi oturmamış firma olma heveslisi alanlardan uzak durun,
Emlak teması yazan temayı firma rehberi için kullanmayın.

Özel yaptırmak istiyorsanız işin ehli bir kaç gerçek firma mevcut ama iş'e 1000TL'den başlarlar. Onların dışında firma rehberleri bu firmalarda zaten mevcuttur. 100 lira gibi bir ücret ile seo'su ayarlı, admin paneli olan güzel bir tema alabilir ve işinizi görebilirsiniz. Şuanki ile nereye kadar gidersiniz bilmiyorum.

siz hep bu açıdan bakarsanız 2 güne duvara çarparsınız :) coktan tasarımını bitirip teslim edilmiş bir konuyu neden güncelliyorsunuz anlamiş değilim

+ sana bir nasihat bir bebek emeklemeden koşamaz ;)

franchisebayi.com

daRius

0
İyinet Üyesi
Reaction score
19
Genel olarak konunun eski veya yeni olması pek müim değil. Post kasmak gibi herhangi bir amacım da yok. Askerlik durumlarından dolayı her zaman giremediğim için girdiğimde de forumların konuları genel olarak okuduğum için bu yazıyı da es geçemezdim.

Meslek ahlakı, güven, emek harcama işleri özel konulardır. Bu konuların üzerine düşmese idim 2 güne 2 yıla kalmaz çoktan piyasadan silinmiş biri olurdum. Konu hortlama mesleğim olmasa da css kodları arasına saçma yazılar yazılmış, en önemlisi tasarım yaptım teslim ettim denilen gel gelelim internetteki emlak temasını firma rehberi olarak argo tabir ile kakalamış biri olarak sizi kınıyorum.

Diğer yandan imza olarak tekrardan franchisebayi.com url'sini bırakmışsınız. Umarım fake hesap değildir.

ynR

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Genel olarak konunun eski veya yeni olması pek müim değil. Post kasmak gibi herhangi bir amacım da yok. Askerlik durumlarından dolayı her zaman giremediğim için girdiğimde de forumların konuları genel olarak okuduğum için bu yazıyı da es geçemezdim.

Meslek ahlakı, güven, emek harcama işleri özel konulardır. Bu konuların üzerine düşmese idim 2 güne 2 yıla kalmaz çoktan piyasadan silinmiş biri olurdum. Konu hortlama mesleğim olmasa da css kodları arasına saçma yazılar yazılmış, en önemlisi tasarım yaptım teslim ettim denilen gel gelelim internetteki emlak temasını firma rehberi olarak argo tabir ile kakalamış biri olarak sizi kınıyorum.

Diğer yandan imza olarak tekrardan franchisebayi.com url'sini bırakmışsınız. Umarım fake hesap değildir.

1-) temayi biz seçmedik müşterimiz kendisi bu sitedeki temayi istiyorum dedigi için ilgili sitedeki tasarım uygulandı biz tasarımcıyız müşterimiz ne ister ise onu yapariz gerisi bizi ilgilendirmez. Müşterinin sitesinin linki neyi fake olucak

daRius

0
İyinet Üyesi
Reaction score
19
1.5 Hafta içinde tasarımı komple bitirip teslimimizi yaptik,
Alıntı 1

temayi biz seçmedik müşterimiz kendisi bu sitedeki temayi istiyorum dedigi için ilgili sitedeki tasarım uygulandı biz tasarımcıyız
Alıntı 2

Ufak bir yarışma düzenleyelim;
Şu iki alıntı arasındaki farkları bul. :)
Neyse neyse, İyi Forumlar.

ynR

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Alıntı 1

Alıntı 2

Ufak bir yarışma düzenleyelim;
Şu iki alıntı arasındaki farkları bul. :)
Neyse neyse, İyi Forumlar.

gerçekten senin işin gücün yokmu alan razı veren razı sana ne oluyor bunu anlamiş değilim her yerde senin gibiler bitiyor ya uyuz oluyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5