İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Wordpress Fotoğraf Teması Yardım

berkay627

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Öncelikle Herkese Merhaba Geçmiş Veya Geçmemiş Herkesin Bayramını Kutlarım.

Sorum şu wordpress tabanlı bir fotoğraf sitesi kurmak istiyorum aynı zamanda adsense reklamları da içericek şekilde ve resimlerde yazılarda olucak.Olayı çözmek için araştırmalarımda hep bir yerlere sürükleniyorum, doğru yerden başlayamıyorum.

Bu yüzden tecrübeli arkadaşlar bu konuda yardımcı olurlarsa sevinirim.

Not: Kod konusunda çokta yabancı değilim.Ancak aptala anlatır gibi anlatırsanız sevinirim.İngilizce konusunda sıkıntım yok.

İyi Akşamlar
Berkay

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Tam olarak ne istiyorsunuz, wp tema tavsiyesi mi acaba ?

berkay627

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aslında hem evet hem hayır. İlk konuda biraz eksik kalmış anlatım.

Şöyle ki eğer bir multimedya teması seçersem onun adsense ile uyumlu olup olmadığına dair şüphelerim var.

İstediğim hem seo,hem adnsense hem multimedya içeriğe sahip bir tema ancak doğru mu yanlış mı düşünüyorum bunu kestiremedim.

Teşekkürler cevabınız için.

Ayrıca sizede merhaba!

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Ben genelde sabah merhaba, akşam hoşçakal diyorum foruma, tüm gün online sayılırım, yinede merhaba üstadım :)

Amaç adsense geliri ise pek tavsiye etmiyorum fotoğraf ile ilgili siteyi, çünkü pek tıklanmıyor reklamlara, sayfa to düşük kalıyor diye biliyorum, ayrıca google içerik ile uyumlu reklam çıkartamıyor.

Bulduğum güzel temalar:
DeepFocus Theme | Just another WordPress site
Chocolate WP Preview - ThemeForest
Phloggin Theme | TopWPGallery.com

2. Sıradaki temayı görünce, insanın fotoğraf teması açası geliyor :)

berkay627

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sende Haklısın Hocam :D Bu temaları localhosta kurunca beklentiyi yüksek gösterdiklerinden büyük hayal kırıklığıyla bitiyor benim için.

özkan arkadaşımızın paylaştığı bir temayı görünce hoşuma gitti Fast Blog Preview - ThemeForest

Amaç aslında başlayabilmek tabi doğru adımla.Başlasam gerisi gelir diye düşünüyorum.İçerik İngilizce olacak zaten. Peki bunun için seo ve adsense olarak bir umut var mı sence ?

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Adsenseden kazanamazsın diyemem ama, baya zor işin.

Nedeniyse, bir sağlık sitesinde sağlıkla ilgili reklamlar gözükür ve ziyaretçiler tıklar bunlara, keza bir tatil sitesiysen bir sürü otel reklamı çıkar ve tıklayanlar olur.

Sen nasıl resimler paylaşacaksın, bu resimleri 50-100 özgün kelime ile güçlendirecekmisin, alakalı reklam çıkacak mı ? Fotoğraf ağırlıklı bir sitede, içerikle uygun reklam çıkarmak çok zor malesef. Kazançta daha çok özel sponsorlar ile olur.

Uzun lafın kısası hobi olarak başla, tutarsa para gelir. Para için başlıcaksan başka bişey denesen daha iyi bence.

berkay627

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kurma amacım İngilizce'yi unutmamak ve biraz da neden olmasın diye para kazanmak.

Son olarak peki bu siteyi almakla başlamak mantıklı olur mu ? tavsiye eder misin ?

Alıp Widget'ın içinde kendimi kaybetmekten korkuyorum.

Herşey İçin Teşekkürler ..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5