İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Wordpress Görsel Eğitim Teması

Mkeskinoglu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
alltuts1.jpg

Bir zamanlar görsel eğitim sitesinde kullandığım Blog üzerine tasarlanmış olan ‘Alltuts’ temasını kendim ihtiyaçlarıma göre yeniden düzenledim. Temayı düzenledikten sonra oldukça isteyen oldu. Tabi aradan uzun bir zaman geçti, Temayı arşivden çıkardım ve bir demo hazırladım. Örmek bir kaç içerik yerleştirdim ve paylaşıma sunuyorum. Temayı ilk kurduğunuzda Sidebarda yer alan bileşenleri maalesef manuel olarak düzenlemeniz lazım. Bunun yanında yukarı kısımda yer alan Sosyal Ağ Sayaçlarınıda kendiniz değiştirmek zorundasınız. Php bilgisi olan arkadaşlar temayı geliştirirlerse çok tutulan bir tema olabilir.

Sidebar da yer alan 5′li listeye istediğiniz ikonu ve yazıyı rahatlıkla yazabilirsiniz.
E-Mail Aboneliği için Feedburner’a kayıt olmalısınız ve var olan ismi kendi isminiz ile değiştirmelisiniz.
Sekmeli Menülerde Sosyal Ağ Durumları yer almaktadır. Aynı Şekilde istediğiniz ikonu koyabilir ve içeriğini değiştirebilirsiniz.

Temaya eklenen konular için içerik kısmında Butonlar, Resim Alanları ve Video alanları oluşturulmuştır. Konu içerisindeki özellikleri kullanabilmeniz için temanın içinde gelen içerik.xml dosyasını sitenize yüklemelisiniz.

Demo için Tıklayınız
İndirmek için Tıklayınız
Destek için Tıklayınız

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5