İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

wordpress Haber temalı web site - 1 yıllık domain 50 ytl - hosting dahil (maliyetine)

mustafa245

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
wordpress sistemi üzerine kurulmuş haber portalı tasarımındaki siteyi uğraşmamayacağım için satıyorum . domain yeni alınmış olup 1 ay civarında kullanılmıştır .11 ay civarında süresi var. 100 mb asp ve php destekli hosting de içinde . Uzmanhost.com dan aldığım resellerımda barındırılmakta.
Amacım kesinlikle para kazanmak değil . Uğraşamıyorum artık.
Bu ara site google'da infolu . İsteyen olursa seo ayarlarını düzenlemelerini ve sitemaplarını oluşturup vereceğim.
50 ytl'yi getirene satacağım ödemeler havale ile yapılacak. Özellikle haber portalı düşünenlerin kaçırmamasını öneririm.
www.habergercek.net

iletisim : [email protected] daha çok msn ile ulaşırsanız sevinirim.

Site adresi:www.habergercek.net
İstenen minimum fiyat:50 ytl
Sitenin açılış tarihi: temmuz 2008
Kategori, sitenin içeriği nedir:haber
Günlük hit sayısı, kaynak link:yok
Site tüm içeriği birliktemi satılık, sınırlama var ise neler:tüm içerik hosting domain dahil domain temmuz 2008 son.
Hosting dahil midir:evet agustos 2008 son
Banlı olduğu sponsor var mı:yok
Banlı olduğu arama motoru var mı:yok
Kullanılan yazılımın lisansı satışa dahil mi:ücretsiz wordpress
Yazılım Lisans sonlanma zamanı:yok
Sitenin satışında herhangi hukuki bir problem var mı, telif hakkı vb..:yok

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5