İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Wordpress Haber365.Com teması, Sadece 49TL

zafer741

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Demo Adresi: Haber365 Demo

Seçenekler Bölümü: Resim

Yönetim Özellikleri:
Logo Adresi, Favicon Alanı, Varsayılan Favicon Alanı vardır, Footer Kısmına İstede Bağlı Açıklama Yazma, Hava Durumu Alanı, Borsa Bilgileri; Dolar, Euro, Altın, İmkb, Facebook Sayfası Alanı, Twitter Sayfa Alanı, 10 Adet Reklam Alanı,Ek Kod Girişi, Ek Css Kod Girişi, Link Değişim Alani, siteden haberler olmak isteyen kişilere Toplu Mail Gönderebilme, Tüm Bu Alanları, Wp-admin panelinden Yapılıyor.

Tema Özellikleri : Hava durumu, Borsa Alanı, Rasgele Haber alanı, Son eklenen haberleri Sağ kısımda (sidebarda) Gösterme, Sidebarda En Çok okulan haberler, Sidebarda slider, Ana sayfada büyük manşet v.b bunları tek tek saymak istemiyorum, Buradan Demo Adrese Bakabilirsiniz

Tüm Özellikler: Video, Galeri Ve Normal Haber Sayfası Oluşturabilme.
Örnek video kategorisi Ve örnek video sayfası, Kolay Kullanım Kullanım Klavuzu (Kullanım Klavuzu Yarın Eklenecektir), Online email Destek, Kurulum, Düzenleme v.b Ücretsizdir.

Ana Sayfa:
anasayfa1.png

Video Haber Sayfası:
videohaber.png

Galeri Haber Sayfası:
haberresim.png

Normal Haber Sayfası:
single.png

Kısa Süreliğine, Herşey Dağil : 48TL
Ödeme: İng bank, Garanti Bankası, Paypal, Tek Sefere Mahsuz Avea Veya Vadofone TL
İletişim: [email protected]

kasecey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaş güvenilir biri, satış sonrasında sürekli destek veriyor.Bence Alın Hiç Pişman Olmazsınız :)

H

halilarici

Misafir
Resimlerden güzel duruyor hele anasayfadaki manşetteki :) Çok güzel duruyor :D Hayırlı satışlar.

mayk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Satın alan ilk kişi benim galiba. bir açıklama yapmayı gerek duydum. zafer bey kurulumda, satış sonrasında sürekli yardımcı oldu Ve oluyor. Başarılı bir tema Ve Ayar bölümü kurmuş. 10 reklam alanı filn. gelişmiş bir tema hazırlamış. burdan kendisini tebrik ederim.

zafer741

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yorum İçin Teşşekkür ederim Mayk. :)
Toplam: 4 Adet Satıldı.

daRius

0
İyinet Üyesi
Reaction score
19
Konuyu baltalamak gibi bir niyetim yok bunu başında belirtmek istiyorum sayın 'zafer741'. Güvenilir olduğunuzu göstermek için sattığınız kişilere başlığın altında yorum yaptırıyorsunuz diye düşünüyorum ancak yanlış anlamaya sebep verebilir. Nasıl mı ?
Yorum yapan kişiler'in mesajları çok az denecek kadardan bile daha az yani sanki siz açmışsınız gibi gözüküyor o hesapları ve ne sizin ne onların itrader'inde bir değişiklik yok. Yanısıra yazı sitillerinize bakacak olursak benzer noktalarınız var, bilginiz olsun diye söylüyorum. Hayırlı satışlar, tema gerçekten güzelmiş.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5