İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Wordpress Harika karizma bir tema (sade, düzenli, detaylı admin kontrol, ajax enteg)

kuaza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Kendim icin ozel bir temaydi ancak bunuda diger video temasi gibi paylasmak istiyorum. Kacirmamaniz gerek bence. Kullanmasiniz bile ilerde kullanmak icin arsivinize ekleyin..

DEMO: http://www.degeet.com/demo

Ornek resimler, bu renkler adminden degistirilebilir.

Caps: Coolblue demo tema

Caps: Default demo tema

Caps: Limefresh demo tema

---
Ana sayfadaki kucuk onizleme resmi ve buna tiklayinca buyumesi:)

bu sistem sitenizi yavaslatmaz, cache kullandigi icin rahattin :)
---

Admin kismini gelistirdim, bir temadan aldigim bir kismi kullandim ayarlama bolumu icin. Bir kac ekleme yaptim arkadaslar.

Adminden bir ornek:

temada iki kisim var. bunlar:
* Normal gosterim
* Ajax gosterim

Normal gosterim kismini suan demo linkine tiklayarak gorebilirsiniz, ayrica ustteki resimlerede bakabilirsiniz.

Ajax gosterim icin ise caps koyuyorum:

Konu basliklarina tikladiginizda yukaridaki resimdeki gibi ajax ile acilir yazi:), dilediginiz sekilde gelistirebilirsiniz bunu..

Bu temayi cok sade tasarladim, ve gozu yormasin diye cok ugrasmistim zamaninda. bu ilk versiyon olacak, bundan sonra bir kac gelistirme ile yeni surumlerini cikartabilirim. Kullananlar beni takipte olsunlar.

Birkac ozelligi:
Logo adminden ayarlanabilir.
istatistik yada google analistik kodlari adminden eklenebilir.
temanin renklerini ve ajax/normal degistirebilirsini adminden.
ve silmedigim ama kullanimda olmayan bir kac ozellik var onlar dursun, temayi gelistirince zaten onlarida aktif edecegiz:)

Temayi indirmek istiyormusun ?: http://href.tc/qlmhip

Tek istegim, footer da yani sitenin altinda 2 link olacak onlarin silinmemesi.. Saygilar..

temayi ve eklentileri yukledikten sonra bilesenlere girerek asagidakileri ekleyin..

Yan Menü 1 - kismi icin:
Etiket Bulutu
Takvim: Takvime Bakalım
Polls: Anket Yapalım

kuaza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Rica ederim forza, dosyalar bitti indirme linkini ekledim ilk konuya burayada ekliyorum:

Birkac ozelligi:
Logo adminden ayarlanabilir.
istatistik yada google analistik kodlari adminden eklenebilir.
temanin renklerini ve ajax/normal degistirebilirsini adminden.
ve silmedigim ama kullanimda olmayan bir kac ozellik var onlar dursun, temayi gelistirince zaten onlarida aktif edecegiz:)

Temayi indirmek istiyormusun ?: http://href.tc/qlmhip

Tek istegim, footer da yani sitenin altinda 2 link olacak onlarin silinmemesi.. Saygilar..

temayi ve eklentileri yukledikten sonra bilesenlere girerek asagidakileri ekleyin..

Yan Menü 1 - kismi icin:
Etiket Bulutu
Takvim: Takvime Bakalım
Polls: Anket Yapalım

Forza FB

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
indiriyorum,arşive alayım.kulllanırım.galiba şu yandaki etiket bulutu yerini değiştiririm.

oraya bi logo veya flash olabilir,veya reklam.etiket bulutu biraz karışık gösteriyor sayfayı.

kuaza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
indiriyorum,arşive alayım.kulllanırım.galiba şu yandaki etiket bulutu yerini değiştiririm.

oraya bi logo veya flash olabilir,veya reklam.etiket bulutu biraz karışık gösteriyor sayfayı.

valla usta keyfinize gore kullanin :)) ben temayi size verdim :) isteyen istedigi sekilde kullanabilir :) tek istegim linklere dokunmayin :) gelistirebilirim bu temayi, yeni versiyonlari cikarsa eklerim :)

T

trgy

Misafir
Bu tema biraz daha gelişmeli. Bişeyler eksik gibi sanki temada ya da benim gözüme öyle geliyor anlayamadım gitti. :D

Forza FB

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
tema'nın sağ tarafı geliştirilmeli,yazı kısmı orta alan çok güzel olmuş.ama sağ taraf enine doğru biraz daraltılmalı yoksa

number one :)

ben temayı şekillendirip bitirirsem linkini koyarım.

kuaza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
arkadaslar gozden kacirdigim bir nokta varmis. dosyalari yukleyip eklentileri etkinlestirince tema calismiyor, asagidaki ayarlari yapmaniz gerek, sonrasinda sorunsuz acilacaktir tema:

Butun dosyalari attiktan sonra eklentileri aktiflestirin?

Adminden default Options alanina girin:

* konularin acilma sekli?= Normal.php
* Header kismi= Normal.php
**yukaridaki ayarlari yaptikan sonra tema sorunuz aciliyor.

simdi bir ayarda oylama eklentisine yapilacak:
* Buraya girin adminden: Ratings ---> Ratings Templates
Ratings Vote Text: %RATINGS_IMAGES_VOTE%
Ratings Voted Text: %RATINGS_IMAGES%
Ratings No Permission Text: %RATINGS_IMAGES%
Ratings None: %RATINGS_IMAGES_VOTE%

bu kadar

arkadaslar logo degismek icin default Options alanindaki "Custom Logo" kismina logonun tam adresini yazmaniz yeterlidir..

bu arada tema gelistirmesini yapabilirsiniz, bitirince link verirseniz memnuniyetle bakmak isterim :)

crakxy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu tema konusunda çok kararsızım bir türlü tema bulamıyorum.

kuaza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
demo sildim ama indirme linkleri saglam, bu arada demo yerine resimler yeterli olacaktir..

DjBuRaK

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
nasıl kuruluyor dosyalar nereye atılacak onlarıda yazarsanız sevinirim .. biraz acemiyimde ...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5