İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Wordpress Hatası

daRius

0
İyinet Üyesi
Reaction score
19
Merhaba arkadaşlar wordpress'in son sürümü olan 3.2.1 sürümünü indirdim ancak aşağıdaki hatayı alıyorum. Sebebini bilen varmıdır? Nasıl düzeltebilirim?
Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/xxxxxx/domains/xxxxxx/public_html/wp-config.php:1) in /home/xxxxxx/domains/seerhat.com/public_html/wp-login.php on line 353

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/xxxxxx/domains/xxxxxx/public_html/wp-config.php:1) in /home/xxxxxx/domains/xxxxxx/public_html/wp-login.php on line 365

Ekleme: Yanısıra log-in olduktan sonrada /public_html/wp-login.php on line 353, 365
/public_html/wp-includes/pluggable.php on line 737, 738, 739 ve 934'te hata gösteriyor...

Oğuz

2
İyinet Üyesi
Reaction score
96
- wp-config.php dosyasına Database bilgilerini manuel olarakmı eklediniz ?

-wp-config.php dosyasını ANSI kodlama ile'mi kaydettiniz ?

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
sıfır kurulum yapıyorsan bence tekrar kur, biyerde bağlantın koptuysa farketmediysen kurarken hata vermiş olabilir
eski site ise tekrar upgrade yap

daRius

0
İyinet Üyesi
Reaction score
19
sıfır kurulum yapıyorsan bence tekrar kur, biyerde bağlantın koptuysa farketmediysen kurarken hata vermiş olabilir
eski site ise tekrar upgrade yap
Evet dediğiniz gibi büyük ihtimal ile ftp programıyla sorunsuz bir şekilde kuruldu.
Teşekkürler ,)

Yıl olmuş 2011, 2012'nin eli kulağında; halen wp-config'i elle girenler var. :tili
Yılın 2011 veya 2012 olması birşeyi değiştirmez önemli olan neyi nasıl kullandığındır. Siz dreamweaver tarzı programlar ile ufak kodlar veya yazılar değiştirirken bir başkası wordpad tarzı mini ve hızlı açılan programlar ile saniyelerde işini tamamlayabilir. Bu konuda dakiklik gerçekten çok önemlidir. Ha niye elle girdiğimden de bahsedeyim, kişisel bilgisayarımda ekran kartım ve hd'im elektrik kesintisinden zarar gördüğü için müşteri bilgisayarı veya kafelerde birşeyler yapmaya çabalıyorum. Birşeyle dalga geçip yargılamadan önce algılamak gerekir tabi buda bir nebze olsa da olgunluk(yaşça değil başça) ,)

Ekleme: Sorun çözülmüştür, konu kilitlenebilir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5