İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Wordpress hek

kerem96

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar. Bugün blog sitemin heklendiğini gördüm.Vanda internete çok nadir ulaşabildiğim için çok fazla bi araştırma yapamıyorum. Bu mesajıda cep telefonundan gönderiyorum. Blog sitemi hekleyenler için nasıl bir yasal süreç vs başlatabilirim. Çok acil cevaplarınızı bekliyorum. Blog sitemin adresi imzamda var

ebaydestek

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Önemli bir şey sanırsam yok index atılmış sadece...Alt sayfalarınız sağlam.Bir grup it zevk için yapıyor. Hosting sağlayıcınızla iletişime geçin gerekeni yaparlar ve mümkünse host firmanızı değiştirin,sağlam bir firmayla çalışın.

kerem96

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Cevap için teşekkürler. Hosting firması olarak host.net.tr ile çalışıyorum. Ama yaklaşık 6 saattir destek talebi oluşturmama rağmen bir cevap alamadım

yazan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Cevap için teşekkürler. Hosting firması olarak host.net.tr ile çalışıyorum. Ama yaklaşık 6 saattir destek talebi oluşturmama rağmen bir cevap alamadım

Siteniz açılıyor. Düzeltme yapılmış host şirketiniz tarafından geçmiş olsun.
Mahkemelerle falan uğraşmanıza deymez bence. Şuana kadar Türkiye'de hek olaylarında kaç tane dava açıklığa kavuştu ki? Mahkemeler daha yeni yeni internet alanında (karalarında) bilinçlenmeye başladılar.

Şimdilik böyle bir şey yerine güvenlik önlemlerinizi arttırmanızı tavsiye ederim. İyi çalışmalar:)

kerem96

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Siteniz açılıyor. Düzeltme yapılmış host şirketiniz tarafından geçmiş olsun.
Mahkemelerle falan uğraşmanıza deymez bence. Şuana kadar Türkiye'de hek olaylarında kaç tane dava açıklığa kavuştu ki? Mahkemeler daha yeni yeni internet alanında (karalarında) bilinçlenmeye başladılar.

Şimdilik böyle bir şey yerine güvenlik önlemlerinizi arttırmanızı tavsiye ederim. İyi çalışmalar:)

Bilgilendirme için teşekkür ederim. Şu anda wordpress yönetim paneline ulaşamıyorum. Bu sorunu nasıl düzeltebilirim??

kerem96

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
e mail adresini değiştirmişler. E posta dan sıfırlıyamıyorum. Db den ayarlamaya çalışıcam

kerem96

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar hepinize çook teşekkürler.Sorunu şu an itibari ile çözdüm.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5