İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Wordpress hit arttırma

Escasmu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Arkadaşlar kişisel bir bloğum var ( site adresi : http://furkanarabul.com/ ) grafik tasarım hakkında içerik giriyorum , günde ortalama 80 ziyaretçi sayısı var hit arttırmak için backlink vs. gibi yöntemler duydum ama nasıl yapılacağı hakkında bi fikrim yok site hitini arttırmak için ne önerirsiniz ?

Teşekkürler.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
wordpress auto comment adlı programı bulup yabancı bloglara yorum atabiliyorsun, düzgün yazarsan onaylanır, türk blog sitelerine de atabilirsin, nette pr li blog adrsleri var araştır bi sürü malzeme var hit arttırmak için, ayrıca link değişimi yapmayı unutma

Kunteg

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
12
en iyi hit çekme yöntemleri de wordpress sitesinin forumunu kullanmanı tavsiye ederim:)

Misafir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
Facebook kullanıyorsan. rss grafitiye sitenin rsssini ekle. Mümkünse 10 arkadaşınada eklet.
Ping.fm e üye ol oradaki networkların hepsine üye ol. yine ping.fme sitenin rsssini ekle.

Günlük 20 konu açsan 1,5k ile 3,5k arası ziyaretçi gelir. zamanla ziyaretçiler hızlı şekilde artar.
Mümkünse güncel konular açmayı dene. ( Konular kopya olmasın, En azından başlık vs değiştir.)

Misafir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
http://tr.forums.wordpress.com/
http://en.forums.wordpress.com/

Gibisinden wordpressin birçok dilde forumu mevcut. Bunlarda sitenizin linki olan konu ( Soru şeklinde ) açarsanız ziyaretçi çekebilirsiniz. Alexanızda yükselir. Olayı abartmayın ban olabilir.
Ayrıca bu forumlardaki eski konulara sitenizin linkini ekleyerek sitenize pr alabilirsiniz. bazı konuların pr değeri yüksek.

Birde bunların dışında wordpressten blog açıp konular açarsanız ve içine sitenizin linkini eklerseniz yine hit çekersiniz. Fakat olayı fazla abartmayın derim.
konunuzada; CEMİYET HABERLERİ, Genel, Haber, haberlerHUKUK KÖŞESİ, Magazin, müzik dinle, Politika, sağlık, Spor gibisinden etiketler eklerseniz daha çabuk index alırsınız.

Kunteg

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
12
Yazdığım şeyi misafir nickli arkadaş açıklamış wordpress in çeşitli dillerdeki forumlarında sitenizi tanıtıp sorular sorar ve açılan konulara yorum yazarsanız sitenizin ziyaret sayısı ve indexlemesi artacaktır. Arkadaşın dediği gibi çok abartıldığı takdirde banlanma olayı mevcut. Ayrıca konu açarken etiket eklenen kısımda wordpress etiketleri gibi bir başlık mevcut oraya tıkladığınız da en çok kulanılan ve pr değeri en yüksek etiketleri görebilirsiniz bunları sitenize çektiğiniz de de ziyaret sayınızda gözle görülür bir artış olacaktır.

Escasmu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Teşekkür ederim bu arada yeni önerileri bekliyorum

mito

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yararlı bi paylaşım olmuş saolun emeğinize sağlık

Ekleme: beğendim yani:D:d

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5