İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Wordpress Hızlı İndex'in Yolu [2 Saat'te İndex]

Oktaykarahan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
d4z4WL.png

Eminim birçok kişinin sorunudur bu ve bu tür index konuları birde şu seo uzmanıyım diye dolaşan insanlarda ayrı tabi yok o paket yok bu paket bunlar sonraki iş hızlı index almak istiyorsanız ilk olarak sitenizi optimize ediceksiniz sonrasında Backlink almaya bakıcaksınız.Kendim bu yöntemi hemen hemen her sitemde deniyorum ve hepte beklediğim sonuçları alıyorum şimdiye kadar bu yöntemle en hızlı index aldırdığım site şöyle oldu 2 saat önce açılmış bi sitenin tüm yazılarını bu yöntem ile yaklaşık 1 saat 30 dakika içinde indexlettim birçok kişiye şaka gibi geliyor ama değil sizde görüceksiniz .

Başlangıç 1 (Single.Php)

İlk olarak Single.Php dosyamızı açarak <head> Tagları içerisinde şu kodları ekliyelim eğer buna benzer ekli kodlar var isede bunlar ile değiştirelim.

Kod:
	<title><?php the_title(); ?> </title>
 <meta name="keywords" content="<?php
$posttags = get_the_tags();
if ($posttags) {
foreach($posttags as $tag) {
echo $tag->name . ', ';
}
}
?>" />
Yukarıdaki kodları "single.php" içerisindeki <head> tagları arasına yerleştirin.

Başlangıç 2 (URL Gönderimi)

Single.Php’yi bitirdikten sonra ilk olarak Google’a son eklediğimiz 2,3 konumuzu tek tek gönderelim.
Google Url Göndermek İçin Tıklayın

Başlangıç 3 (Ping)

Az önce yaptığımızın hemen hemen aynısı yapacağız bu sefer aynı URL adreslerini Bu adresten Pingleteceğiz !

Ping Sitesi İçin Tıklayın

Konu Linki

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5