WordPress Hizmetleri - Bireysel ve Kurumsal Paketler

UzmanCEO

0
İyinet Üyesi
Katılım
26 Şubat 2014
Mesajlar
90
Reaction score
0
iWordPress Kurulum Paketleri

Kişisel ve kurumsal WordPress kurulum paketlerimiz aşağıda detaylı olarak listelenmiştir.
Size uygun WordPress paketi eğer bu listede yoksa lütfen bizimle iletişime geçiniz.

L4bMj1.jpg
L4bMjG.jpg
QlV5j3.jpg

WORDPRESS KURULUM AÇIKLAMALARI

WordPress alt yapısının en güncel sürümünün (WordPress Son Sürüm) 100% Türkçe olarak kurulumun yapılması. (Türkçe alt yapı site ve yönetici paneli)

Beğendiğiniz bir WordPress şablonunun Türkçe olarak kurulumun yapılması.

WordPress için geliştirilmiş en iyi ücretsiz SEO eklentilerinin kurulumun yapılması, belirlediğiniz kelimelerde SEO ayarlarınızın yapılması ve sitenizin arama motorlarına uygun şekilde bağlantı yapısının düzenlenmesi.

Satın almış olduğunuz hosting hesabınızda siteniz için veritabanı oluşturma ve onarım işlemlerinin ardından haftalık, aylık, yıllık sitenizin yedeğinin alınması için tüm optimizasyonların yapılması.

Google, Yahoo, Bing, Yandex ve diğer arama motorlarının web master araçlarına SEO'nuza uygun olarak kaydının yapılması ardından ping servisleri sayesinde tüm sayfalarınızın pinglenme işlemi.

Google Analitik kaydınızın yapılarak günlük, haftalık, aylık ve yıllık ziyaretçi takibinizin yapılması ve sizlerin kontrolü için yapılandırıması. Ayrıca XML site haritanızın Google ve diğer arama motorlarına kaydının yapılması.

İnternet sitenizin hazırlanmasından sonra tüm içeriklerinizi arama motorlarına uygun bir şekilde Facebook, Twitter, Google Plus, Pinterest vb. profilleriniz de paylaşımlarını gerçekleştirilmesi ve sosyal medya görsellerinizin hazırlanması.

E-posta adresinize entegre edilmiş iletişim formunuzun kurulup yapılandırılması.

WordPress paketlerii dahilinde sitenizin tüm güncellemeleri yapılacaktır ve WebDesTech yardım ekibi 6 ay boyunca hizmetinizde olacaktır. Yardım ve destek e-posta yolu, canlı sohbet (Skype) ve destek forumlarında verilmektedir.

Vermiş olduğumuz hizmetin ardından sizlere detaylı bir rapor sunuyoruz. Bu rapor yapılan tüm işlemlerin açıklamaları ve tüm hesapların kullanıcı adı ve şifrelerini kapsamaktadır


İLETİŞİM VE ÖDEME YÖNTEMLERİLARI

Skype: Webdestech
E-Posta: [email protected]

Ödeme: ENPARA, Paypal(+5)

Farklı Detaylar hakkında bilgi edinmek isterseniz özel mesaj ile ulaşabilirsiniz..
 

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Üst