İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Wordpress İç - Dış Seo - İçerik Analiz ve Yapılandırma - Optimizasyon İşlemleri Yapılır

HelixTm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Wordpress sitelerinizde seo çalışmaları yapılır. Uzun süredir kendi sitelerimde çalışmalar yapmaktaydım. Artık biraz sektöre açılma vaktinin geldiğini düşünüyorum. Kendi sitelerimde anahtar kelimelerim fazlasıyla rekabet olmasına rağmen sürekli olarak ilk 10 sıraya yerleşti ve sıralamalarımı gitgide iyi bir şekilde arttırmayı başarabiliyorum. Öncelik olarak kendi sitelerimde çalışma yaptım ve burada ciddi derecede tecrübe kazandım. Artık tecrübelerimi sunma vaktidir diye düşünüyorum.
Ben biraz farklı çalışacağım. Öncelikli olarak kişinin isteğine göre fiyat çıkaracağım için site dışı seoda net bir ücret veremeyeceğim. Site içi seo ayarlamaları için fiyat net olacaktır. Site içi çalışmalar sadece Wordpress ile sınırlı olacaktır. Olursa talebiniz site yazılımınız ile ilgili bilgi verirsiniz ona göre ücretlendirme sağlanır.

Site İçi Çalışmalar
* Site içi seo ayarlamaları yapılır.
* Arama motoru optimizasyon ayarlarınız yapılır.
* Google'de kısa sürede index almanız için gerekli çalışmalar yapılır.
* Sitenizin bulunduğu sektörde analiz yapılır ve tarafınıza anlık raporlama yapılır.
* Sitenizde hızlandırmalar ve gerekli iyileştirmeler yapılır.
* Sitenizde bulunan sayfalar ve yazılar için ayrı ayrı seo çalışması yapılır. ( Ekstra ücrete taabi tutulur. )

Site içi çalışma için hizmet bedeli 50 TL dir.
Ekstra telepleriniz olması durumunda fiyatta değişiklik olabilir.

Site Dışı Çalışmalar
* Talep edilmesi halinde ekstra ücret karşılığında anahtar kelimelere seo çalışması yapılır.
* Tercihinize göre 150 Türkçe forum ve sitede bir tanıtımınız yapılır ve link dağıtımı yapılır. ( Backlink - düz link şeklinde )
* Sitenize rakip paravan blog siteleri açılarak bu sitelerden sizlere backlink verilir. Direkt olarak bu sitelerden backlink almış olacaksınız.
* Talep edilmesi durumunda Facebook - Twitter gibi sosyal medya platformlarında sosyal imlemeler yapılır.

Referans olması adına 1 arkadaşımızın sitesindeki içeriklere ( yazı ve sayfalara ) seo çalışması yapabiliriz . Referans olmak isteyen arkadaş varsa skype ekleyebilir.

Daha fazla ekstra ve ayrıntılı fiyat bilgisi için nusret7052 skype ekleyebilirsiniz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5