İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

WORDPRESS İÇE VE DIŞA AKTARMA

Alienellipsis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar Merhabalar,

Acil olarak bilgilerinize sığınıyorum. Şu anda kullanmakta olduğum hosting firmasından memnun değil başka hostinge geçeceğim. Wordpress sitem var ve bunu yeni aldığım hostinge nasıl aktarma yapabilirim?

Bir yöntem okudum o olur mu sizce? Yöntem, dışa ve içe aktar yaparak sorunsuz hal olur mu?

Teşekkürler vereceğiniz bilgiler için şimdiden

Prometya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ice disa aktar sorun olabilir. Hosting firmanizla konusun komple tasima yapsinlar, sorunsuz bir sekildr tamamlanir. Ucretsizdir.

blogcaner

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba hocam cpanel ise panelde backup bölümünden fullbackup alınız en garantili yöntem budur.

cleiner

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
6
Ben genellikle, önce php my adminden dışa aktarıp yedeğimi alırım sonra ftp yedeğimi alırım sonra yeni aldığım hostinge taşırım. karekter sorunu oluyor paneller arası sürüm farklılığı varsa, onu da bigdump ile çözebilirsin.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5