İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

WordPress için Devamını oku eklentisi (Denendi)

HoffnungTR

0
Yasakli Uye
Reaction score
4
WordPress kullanıcıları için Devamını oku eklentisi, e zaten wordpress de devamını oku butonu var diyenlere hatırlatma yapalım sonra da eklentiyi tanıtalım..Wordpress te yazılara devamını oku bağlantısı ekleyebilmek için editörde read more butonuna basmanız yeterli ancak sitenizde daha önceden ekli yazılar varsa bu yazıları tek tek düzenle diyerek ekleme yapamazsınız işte bu eklenti sizin yardımınıza yetişiyor..

Eklentiyi buradan indiriyorsunuz……/wp-content/plugins/ içerisine klasörü atıp adminde eklentiler bölümünden aktif ediyoruz daha sonra ayarlar kısmına geçip Limit Posts Optionsdan keyfimize göre ayarlama yapıyoruz..

Örnek olarak letter harf demek letter işaretleyip bölümüne devamını oku yazıp

Number of letters 500 yazıp Read more linktext bölümüne devamını oku yazıp Automatically limit post in: kısmındada hepsini tikleyip ayarları kaydettiğinizde eklentinin ayarları tam olacaktır..

(Dikkatinizi çekmiştir başlıkta denendi yazdım ama eklentiyi nerde denedim ? Eklentiyi Daha önce Çalıştığım wordpress sitelerde kullanıyorum eklenti sorunsuz ve çok güzel çalışıyor..)

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
anasayfa da 3 satırlık yazılara da devamını oku diyor mu peki?

Nightmare17

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Onun yerine temanın functions.php dosyasını veya index.php, archive.php gibi dosyalarını düzenleyerek de yapılabilir ve daha sağlıklı olur. Herşey için eklenti kurmak gereksiz bence. Benim tavsiyem bu tür şeyleri ufak kodlarla çözmek yönünde (bu iki parça kod zaten)

Yalnız ille de eklenti kurarım arkadaş diyenler için limit posts eklentisi de işinize görebiliriz. Yalnız read more yazısı çıkarmıyor sadece özetlere karakter sınırı koyuyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5