İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Wordpress için seo yapılır !

Furnet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Wordpress siteleriniz için seo çalışması yapılır . Abartılı rakamlar istenmez iç ve dış seo toplam 175 tl dir. eğer ücretli bir eklenti isterseniz +50 tl daha alınarak o eklenti kurulur . PM isteyenler konunun altına yorum atsınlar

ferahi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ya güzel kardeşim 75 tl ye iç ve dış seo yapacam diyorsun.75 Tl dış seo için bir backlink anca alınır sen nasıl kazanacaksın.Lütfen ne piyasayı düşürün nede milleti kandırın.Bu işten ekmek yiyen insanları da zor durumda bırakmayın!

KIVANCEFE

0
Yasakli Uye
Reaction score
39
Ya güzel kardeşim 75 tl ye iç ve dış seo yapacam diyorsun.75 Tl dış seo için bir backlink anca alınır sen nasıl kazanacaksın.Lütfen ne piyasayı düşürün nede milleti kandırın.Bu işten ekmek yiyen insanları da zor durumda bırakmayın!

demin yazacaktım fakat yazmadım insanlar yanlış anlamasın diye bu kadarı pes dedirtiyor ne diyebilirim ki bu arada iç ve dış seo dan kastınız nedir ?

Furnet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Arkadaşlar k.bakmayın fiyatı yanlış yazmışım :) 175 tl olcaktı düzeltiyorum hemen

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5