İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Wordpress ile başarı kazanmak

scolfielde

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar arkadaşlar ;

15 Yıllık tasarımcı, kodlayıcı olarak sizlere blog sitelerinin sorunsuz şekilde çalışması için kullandığımız wordpress sistemi üizerinde bazı ipuçları vermek istiyorum.

Önemli bir notla yazıya başlamak istiyorum, İlk başta kurduğunuz wordpress sistemini güncel tutmaya özen gösterelim.Ve resmi sitesinden siteye ait dosyaları edinelim.

Wordpress üzerinden maddiyat nasıl olur; İlk başta deneyenimizle ilgili bir adım atalım, tasarımcıyım, kodlama, sinema, müzik v.b gibi sektörlerde bir seçimimizi yapıp adımımızı sağlam atabiliriz.Google üzerinde baktığımız zaman çöplük derecisine gelen wordpress altyapılı blog adresleri mevcut.Tittle'da insanların aramasına göre bi başlık seçilir, içeriğe girersin ki anahtar kelimeleri sıralarlar, içerik boş ve hiç birşey yok.böylede olunca kopyalığınız yazılarda ve başlıklar aynı olur, kısacası gölgemizle yarıışırız.

İlgi alanımıza ve tecrübimize göre seçtiğimiz içeriğimizden para kazanmak hiçte zor değil.bunun için neler yapmamız gereken başlıklarımızı içeriğe göre girmemiz içerikte özgün girdilerimizi girerek eğitim videolarıyla süslendirerek içeriğinizin sağlam olmasını sağlayabiliriz.

Etiket kullanımı : Wordpress bloglarımızda etiket kullanımı çok önemlidir.bunu da içeriğe göre girmemiz gerekiyor, başlığımızdan kırpıp halde değil. Mesala ''Wordpress ile başarı kazanmak'' başlığımızdan gördüğümüz gibi bunu etiket kısmına nasıl girmemiz gerekiyor.

Doğru şekil : Wordpress, Wordpress ipuçları
Yanlış şekil: Wordpress ile başarı kazanmak, wordpress, wordpress nedir, wordpress başarı,

Tekrar görüşmek üzere ;

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5