İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

WordPress ile tasarım yaptırılacaktır. (2 Adet) [ Acil ]

CinAli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Öncelikle merhabar,

Kafamda yer alan 2 adet site tasarısını yaptırma kararı aldım. Bu yüzden değerli webmaster arkadaşlara ihtiyacım var. Bu başlıkta düşündüğüm site tasarıları hakkında ayrıntılı bilgileri vermeye çalışacağım. Post sonuna geldiğinizde kendinize uygun gördüğünüz bir tercih olursa lütfen iletişime geçin.

2 Adet site tasarısı yapılacaktır.

1. Site;

Bu site legalpara, yasakpara, tahmin, yorum üzerine yapılacaktır. İlk olarak bir logoya ihtiyacımız olacak. Aslında elimde bulunan maskot üzerinde bir kaç oynama desek daha doğru olur.

İkinci aşama ise tema seçimi; http://www.donanimrehber.com/
Hoşuma giden bir tema. Bu ve benzeri bir tema kullanılacaktır.

Bu tema ve logo aşamasından sonra seo çalışması, tema editlenmesi, görüntü düzenlemesi ve küçük ayrıntılar'a son hali verilerek ilk site tamamlanacaktır.

Bu site için host ve domain işlemleri tamamlanmıştır.

2. Site;

Bu bir tanıtım sitesi olacaktır. İşyerimin reklamını yapan av ve av malzemeleri üzerinde blog kurulumu yapılacak ve bu blogda faydalı bilgiler yer alacaktır.

İlk olarak logo tasarımı yaptırılacaktır (Elimde hazırda maskot yok)

Tema seçimi ilk site ile aynı içerikte olacak. Görüntüsü benzer olması asıl şart olacaktır. (Şuanda elimde bunun için bir tema yok)

Yine aynı şekilde seo çalışması, tema editlenmesi, görüntü düzenlemesi ve küçük ayrıntılar'a son hali verilerek ikinci sitemizde tamamlanacaktır.

Bu site için henüz bir host ve domain alınmamıştır.

Bu saydıklarımı yapabileceğinize inanıyorsanız lütfen iletişime geçin;

[email protected]
+905063144377

Teşekkürler

NOT: En kısa sürede tamamlamam gerektiği için ilk gelen işi kapar :alkış:

:kahve:

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5