İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Wordpress Kalıcı Bağlantı Sorunu!

fatih atasoy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Arkadaşlar başlıkta kalıcı bağlantı sorunu dedim ama kalıcı bağlantı sorunu olup olmadığından tam da emin değilim.

Sorun şu: Sitemdeki hangi yazıya veya linke tıklasam ikinci tıklamada yani site içinde dolaşırken tıkladığım ikinci linkte (ister sayfa ister yazı olsun farketmez) beni facebook hesabıma yönlendiriyor.
Diyelim ki yönlendirdikten sonra facebook hesabımıza giriş yaptık bu kez de hiç bir linki veya yazıyı açmıyor. Sorunun sebebi nedir? Bunu nasıl çözebilirim.

Acil yardımlarınızı bekliyorum.

Sitem imzamda yer alan sitedir.

Ekleme: wordpressin bir önceki sürümüne dönünce sorun ortadan kalktı...zaten son sürümü kurdum kuralı bir takım sorunlarla karşılaşıyordum... Son sürümü kurmamamın bir zararı veya dezavantajo var mı? Yoksa böyle devam edeceğim.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
kalıcı bağlantı ayarların bozulmuş
admin panelden özel olanı seç ve
%postname%.html yap

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Face kodları ile ilgili problem de olabilir. Autolike yoksa mevcut kodları iframeleri kaldırıp yeniden düzenle yada eklenti kullan.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5