İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Wordpress Karakter Sorunu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Xedal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Wordpress çok güzel bir script olduğu halde, ara sıra yaramazlık yaparak sorun çıkarıyor. Bugüne kadar ne kadar yaramazlık yaptıysa,sorunlarını çözdük. Ama şimdiki sorunu bir haftadır huzurumu kaçırdı.

Wordpress'te yeni konu eklerken, yazı içerisinde bulunan " ve ' karakterlerinin yerine ? karakteri çıkıyor. Önceleri Firefox'ta sorun var sanıyordum; baktım ki diğer tarayıcılarda da aynı sorunu gösteriyor.

Her hangi bir yazıyı kopyalayıp yapıştırdıktan sonra "yayımla" diyorum. Yayınlandıktan sonra o karakterler çıkmıyor. Tekrar, tek tek editleyerek sorunu düzeltiyorum, ki bu da çok zamanımı alıyor.
Dil dosyasını tekrar yükledim, ne yaptıysam sorun düzelmedi. Host firmasından da kaynaklanmıyor, şayet kaynaklansaydı diğer sitelerim de de o sorun meydana gelirdi.

Bu sorunu nasıl halledeceğimi bilemiyorum ve sizlerin yardımlarına muhtacım..

Saygılarımla..

Xedal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
sen şu anki halimi bi bilsen.. senin de başına gelse görürüm ben seni o zaman :(

dertliyim efkarlıyım.. derdime çare arıyorum.. ayıp bişeey mi?

KATILSANA

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
sen şu anki halimi bi bilsen.. senin de başına gelse görürüm ben seni o zaman :(

dertliyim efkarlıyım.. derdime çare arıyorum.. ayıp bişeey mi?

Zor durumdasınız?
Forumun her yerine 15'er dakika arayla aynı konuyu açın lütfen o halde. Kimse silmesin, kimse ses etmesin. Çünkü siz zor durumdasınız. Sıkıntınız var... Sizden başka kimseninde başka sorunu yok, herkes sürekli aynı konuyu farklı başlıklar altında görmekten son derece memnun.

Bu mudur?
Benzer bir başlık daha açmanız halinde ceza alacaksınız.

Xedal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
ceza alıp almamak sorun değil.. ne yaparsan yao iftira atma.. Konular 15 dk. arayla açılmadı..
bu konu farklı... iyice oku.. biri firefox tan bahsediyor diğeri wordpress.. anklama kırlığın varsa resimli anlatayım.. ceza alacak mışım..
egonu tatmin etmek istiyorsan siteni söyle üye olim banla... burası destek veya paylaşım formu.. ego tatmin etme platformu değil.. yardım istedim.. biliyorsan cevabını yazarsın, bilmiyorsan konuyu saptırmaz, insanların cevap vermesini sağlarsın..
Sen varya cephede arkadaşını satarsın.. yardıma ihtiyacım var diyorum konuyu saptırıyorsun..
Allah seni nasıl biliyorsa öyle yapsın..

KATILSANA

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Bir söyle bin işit. Ne şekilde okudunuz bilemiyorum ama ben siz yazıp bunu vurguladığım halde SEN diye üstelemeye devam ediyorsunuz. Yok arkadaş satarmışım, yok ego tatmin edermişim vs vs... Üslubunuza ve kelime seçiminize özen gösterin!
Kısa bir süre banlayacaktım anlamsız gerginliğiniz yüzünden, ama caydım...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5