İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Wordpress Kategori Hatası

nefarkederki

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Have you tried:

- deactivating all plugins to see if this resolves the problem? If this works, re-activate the plugins one by one until you find the problematic plugin(s).

- switching to the default theme to rule out any theme-specific problems?

- resetting the plugins folder by FTP or phpMyAdmin? Sometimes, an apparently inactive plugin can still cause problems.

Diye öneriler mevcut wordpress org'ta. Türkçesi de;

Tüm eklentileri pasif yap sorunun çözülmediyse tek tek aktif yaparak sorunluyu bulabilirsin diyor.
Default temaya geçiş yap belki tema ile sorun olabilir diyor,
ftp'den ya da veriştabanından eklentileri yenile ki gözükmeyen ve pasif olan eklenti varsa o gözükebilir diyor.

Galiba bunlar işine yaramayacak ama ben yine de bir bakayım.

Troypc

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
acaba sorun nekadar zamandır var? host win mi linux mu? Siteyi taşıdın mı ? host taşıması falan oldumu?

Bunları belirtseydin belkide 2. cevabımı beklemeden sorun çözülecekti.

Troypc

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Sitenizi taşıdıysanız (ki bunu baştan belirtmeniz gerekir çünkü sroun %90 bundan kaynaklı) öncelikle internette site taşıması sonrası açığa çıkan problemleri araştırın. Eğer sonuç alamazsanız size yardım edelim.

Kolay gelsin.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
kalıcı bağlantılar ayarlarındaki category yazını değiştirebilirmisin ? mesela kat ya kısaca birde öyle bakalım

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
kalıcı bağlantılarını yeniden oluştur bakalım bi, standart yap bi, htaccess 777 ver

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
dostum istersen tüm eklentilerini kapat, sadece sql yedeğini al, ftpdeki işine yarayacak şeyleri de al, config ve uploads dosyalarını al temanı al. Sil sonra wordpressi yeniden at son sürüm olarak ftp ye, sonra config.php yi ilgili yere at
bekliyoruz

Troypc

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
arkadaşlar sorun kalıcı bağlantılarda değil

hostun ne windows mu? bu tür sorunlar winde açığa çıkıyor.

Troypc

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
GoLDbErK, canım kolaya kaçıyorsun. İnternette araştırsana biraz nedir ne değildir diye. Kimler bu tür sorunlar yaşamış kimler halletmiş. Biz Matt'miyiz? (matt wordpress scriptini yazan amerikalı)

Biraz çaba lütfen. Sen bize yardım etmiyorsun ki biz sana edelim. İnsan bişeyler dener yazar ama sinirlendirme insanı. İlla birilerinin bişeyler söylemesi mi gerekli.

Bak gene söylüyorum;
Başka bir tema yükle tekrar dene (olmadımı), yeni bir wordpress kur, sql'yi tekrar yükle. Bunun sonucunda sorun oluşmaması gerekir.

Hostla alakadar bir sorun olması gerektiğini yada sql dosyasını yanlış yüklediğin konusunda ısrarcıyım. Ayrıca internetten host taşıma nasıl yapılır onu araştır. (bilmediğim işlere kalkışma lütfen - önce oku)

StyLes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Acaba Genel Kategorisinin İsminimi Değiştirdiniz. Kategoriyi Silip Tekrar Açın. Tabi Yedek Almayıda unutmayın.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
GoLDbErK, canım kolaya kaçıyorsun. İnternette araştırsana biraz nedir ne değildir diye. Kimler bu tür sorunlar yaşamış kimler halletmiş. Biz Matt'miyiz? (matt wordpress scriptini yazan amerikalı)

Biraz çaba lütfen. Sen bize yardım etmiyorsun ki biz sana edelim. İnsan bişeyler dener yazar ama sinirlendirme insanı. İlla birilerinin bişeyler söylemesi mi gerekli.

Bak gene söylüyorum;
Başka bir tema yükle tekrar dene (olmadımı), yeni bir wordpress kur, sql'yi tekrar yükle. Bunun sonucunda sorun oluşmaması gerekir.

Hostla alakadar bir sorun olması gerektiğini yada sql dosyasını yanlış yüklediğin konusunda ısrarcıyım. Ayrıca internetten host taşıma nasıl yapılır onu araştır. (bilmediğim işlere kalkışma lütfen - önce oku)

+ senin canını sıkmak için söylemedi bunları, biz googledan daha az şey biliyoruz bundan emin ol

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5