İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Wordpress kategori içi görünümüne resim eklemek

helalpara

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
wordpress te acemi bir kullanıcıyım ama tahminimce;
<!-- begin sidebar -->
<div id="sidebar">
kodlarının yazılı olduğu satırlarla kategorilerin bulunduğu sidebar başlıyor.Bu kodların hemen altından itibaren resminizi veya resim eklentinizin kodlarını yerleştirerek resimlerinizi görüntüleyebilirsiniz.

endream

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Yok mu arkadaşlar bu konuda net bilgisi olan, normal wordpresste konuya resim eklediğimde anasayfada nasıl çıkıyorsa kategorilere tıklayınca orda da görünmesini istiyorum.

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
Resim eklediğinde , ekleme penceresinde yazıya dahil et diye bir seçenek vardır sol altta.oraya tıkladığında konuyada eklemiş olursun hocam

endream

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Konuya ekliyorum zaten o değil anlatmak istediğim, Kategorilerde yazdığım konular çıktığında resim göstermiyor. Anlatmak istediğim şurada da görünmesi http://www.repliksitesi.com/category/aksiyon/

Normalde bu konuların üstünde resimler var ama burada görüntülenmiyor bahsettiğim bu, İlgin için teşekkürler.

cleiner

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
6
içerik ekledikten sonra özel alan ekleye tıklayacaksınız isim kısmına thumbnail'e basın yandaki yere kendi suncunuza ekli olan bir resim yolu verin çıkacaktır.

endream

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Yazım url yi'de değer kısmına yazdım ama olmadı. Sorunu anlayamadım bir türlü eğer bu şekild eoluyorsa..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi