İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

wordpress kategori yardimi?

piggy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
simdi arkadaslar ben bi suru kategori ve alt kategori olusturudum. fakat alt kategoriye tikladigimda ...com/alt-kategori yerine ....com/kategori/alt-kategoriye gidiyor. sonuc olarak eger alt kategoriden once ana kategoriye post edilmis artikel ler varsa onlar one cikiyor sub dakiler diger sayfalara kayiyor. bunu nederen ayarliya bilirim. tema dan kaynakladinigi varsayiyorum ama sorun nerede hic bi fikrim. yok yardimci olursaniz sevinicem. saygilar.

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
O Kategori içini içerik ile doldur ona gider...
Boş bırakırsan kategoriyi bi dolu olan klasore gider...

islam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya bu kategori olayı cok sıkıcı arkadaslar kategori ac dıyorum alt kategorı belırtıyorum ama yayınla dememe ragman anasayfada cıkmyıor bu konuda bılgısı olan var mı ozellıkle visitistanbul abı senın bılgınden yararlanmak ısterım hocam

tavsiye

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aynı sorun bende de var

Alt kategori oluşturdum içine yazı yazdım ve sağ tarafta göründü..

Ama ana kategori ile alt kategori alt alta duruyor..

Açılır şeklinde olması lazım...

Nasıl yapacağız bilen var mı eklenti falan...

adresim bu

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi