İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Wordpress kategoriler hk

Hokes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar tam olarak isimlendiremediğim bir şey yapmam gerekiyor ancak bir fikrim yok, şöyle açıklamak istiyorum...
Tam olarak wordpress haber portalım var ve orada anasayfada veya kategoriler yada haber yazılarının bulunduğu sayfaların sağı ve solunda sonraki önceki ikonları bulunsun ve tıklandığında bir sonraki haber yada bir önceki habere geçsin istiyorum bana bu konuda eklenti veya kod olarak yardımcı olabilecek birisi varmı acaba? En kısa zamanda halletmem gerekiyor.

Hokes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
o linkte ki gibi yapmıştım daha önce ancak bir sonraki veya önceki konunun başlığıda geliyor ve başlığa tıklayınca atlatıyor ben oraya koyduğum iconlara tıklayınca geçiş yapsın istiyorum ve yazılar yani konu başlıkları gözükmesin istiyorum.. !

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5