chat ege.net

WordPress Kesinlikle Kullanmanız Gereken Eklentiler

neleroluyo

Paylaşım Ekibi
Onaylı Üye
Katılım
9 Şub 2020
Mesajlar
31
Konum
İstanbul
Merhabalar, bu yazı içerisinde sizlere sitenizi yeni kurduğunuzda direkt olarak kurmanız gereken eklentilerden bahsedeceğim.

Aksimet Anti-Spam
WordPress sitelerinde en büyük sorun, spam içerikler ve yorumlardır. Bunlara direkt son verebileceğiniz bir eklenti. Kesinlikle tavsiye ederim.
Yoast SEO
Premium üyeliği ücretli olsa da, ücretsiz versiyonunda da çok fazla avantajı bulunuyor. İçeriklerin SEO ayarı yapılabiliyor, site haritası otomatik gönderiliyor ve bunun yanında meta açıklamalarını girebiliyorsunuz!
* En çok tavsiye ettiğim eklentiler arasındadır.

Google Kit
Google kit Google'ın servisleriyle sitenizi bağlamanıza yarayan oldukça hafif bir eklenti. Webmaster Tools, Analytcs, Adwords gibi platformlarla bağlantı kurabiliyorsunuz ve sitenizin gelişimini anlık olarak görebiliyorsunuz. Kesinlikle tavsiye ederim.

---- Önceki mesajınıza ilave bir mesaj daha yazdınız ----

Sizin beğendiğiniz eklentiler hangileri?
 
Son düzenleme:
Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır.
Üst