İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Wordpress Kullanıcı Adı değiştirme yardımı ?

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Arkadaşlar WordPress te wp-admin yazdığımızda FTP den atıldığı vakit bende config.php de kullanıcı adı koymama izin vermiyor WordPress kendisi default olarak Admin olarak atıyor. Bunu sonra dan değiştiremiyorum ya da bir yöntemi var bilmiyorum PhpMyAdmin den mi yapılacak bişey nasıl değiştirebilirim acaba ???

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
phpmyadmin ile db ye bağlan ve mevcut yonetici kullanıcı adını istediğin gibi değiş ;)
''abi ben yapamadım'' diyorsan bi pm yeterli :p

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
phpmyadmin ile db ye bağlan ve mevcut yonetici kullanıcı adını istediğin gibi değiş ;)
''abi ben yapamadım'' diyorsan bi pm yeterli :p

ABİ sen bana diycen Şenolcum :D Senden büyüğüm bu birrrr
ikincisi Anlatsana burdan yahu herkes öğrensin
Ben kurcaladım biraz phpMyAdmini da wp_users die bir bölüm var onun içinde user_login diye bir kullanıcı adı var Onu mu değiştiricem acaba ...??

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
abi anlatılcak bişeyi yok gircen phpmyadmin e wp_users e gireceksin ''Admin'' i visitistanbul veya herneyse değişeceksin tamam bitti
yapamıyorum dersen gonder pm ile bilgilerini yapayım hemen ;)

PaNTHeRa_

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
85nyvsp.png

bu resim wp_users tablosuna giris yaptiginde gordugun ekran.
cember ile gosterdigim yere tiklayarak, admin degerini degistirebilirsin.

71pksc4.png

bu resim ise degistirmen gereken deger yerini gosteriyor.
kullanici adi yazan yer, degistirmen gereken yer. asagida bulunan admin ise goruken addir. onemsizdir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5